Namuose > Apie mus

„Zhelf Manufacturing Co Ltd“ („Zhelf“) yra vienas iš profesionalių parduotuvių įrengimo parduotuvių vitrinų gamintojų. Turėdami daugiau nei dešimties metų patirtį dirbant su lyderiaujančiais tarptautiniais prekių ženklais visame pasaulyje, mes atsidavome siūlyti išsamius sprendimus klientų poreikiams patenkinti ir kurti naujus produktus, kurie patenkintų iššūkį mažmeninėje rinkoje.
Akrilo ekranas, vitrinos, vitrinos, vitrinos, vitrinos ir veidrodžiai, gondolų lentynos ir lentynų priedai, vitrinų kabliukai, pirkinių vežimėliai ir vežimėliai ir kt.
Visi šie vitrinos gaminiai gali būti naudojami drabužių / drabužių parduotuvėje, avalynės parduotuvėje, kiosko parduotuvėje, bet kurioje mažmeninės prekybos parduotuvėje, parduotuvėje parduotuvėje, prekybos centre ir kt.
SGS, ISO9000, taip pat gali priimti trečiosios šalies patikrinimą
Automatinis pjovimas, CNC maršrutizatorius, „Turrent Punch“ staklės, pjovimo lazeriu staklės, automatinis kraštų juostos, vamzdžių ir lakštų lenkimo staklės, daugia ašių gręžimo staklės, „Mig“ ir „Tig“ suvirinimo, taškinio suvirinimo, tvorų suvirinimo aparatas ir kt.
95% produktų bus eksportuojama visame pasaulyje, ypač Australijoje, JK, JAV, Prancūzijoje. Kiekvienas klientas įvertins mūsų gaminius ir paslaugas, taip pat norėtų pakartoti užsakymą pas mus.
Mūsų gaminiai yra pagaminti 100% klientų, todėl kiekvienas užsakymas bus pagamintas kartą, kai kiekviena detalė bus patvirtinta su klientais. Po pristatymo taip pat stebėsime prekes klientams ir gausime iš jų greitą atsiliepimą apie jų gaminius.