Namuose > apie mus

Zhelf Manufacturing Co Ltd (Zhelf) yra viena iš profesinės parduotuvė montavimo gamintojų parduotuvė ekranų. Su daugiau nei dešimtmetį ilgą patirtį darbo su pirmaujančių tarptautinių prekinių ženklų visame pasaulyje, mes skirti save pasiūlyti išbaigtus sprendimus mūsų customersand #39; poreikius ir kurti naujus produktus, vykdyti mažmeninę rinką sudėtinga
Akriliniai ekranas, Rodyti skaitiklius, parodyti stelažai, Rodyti vitrinos, Rodyti lenteles andamp; veidrodžiai, gondolomis lentynos andamp; lentyna priedai, parodyti kabliai ir pirkinių vežimėlis andamp; vežimėliai ir pan.
Visi šie produktai gali būti naudojami drabužių ar drabužio ekranas parduotuvė, batų parduotuvė parduotuvė, kioskas parduotuvėje, bet kokio pobūdžio mažmeninės prekybos parduotuvė, boutique parduotuvė, prekybos centras ir kt.
SGS, ISO9000, ir taip pat gali priimti 3rd šalies patikrinimo
Automatinis pjovimo, CNC router, Turrent Punch mašinos, lazerio pjovimo staklės, Auto krašto eglute, vamzdis ir lapas, lenkimo mašina, Multi-Krypties gręžimo staklėmis, Mig ir Tig suvirinimo, taškinio suvirinimo, tvora suvirinimo aparatas ir t.t..
95 % produktai bus eksportuojami visame pasaulyje, ypač Australija, UK, JAV, Prancūzija. Ir kiekvienam klientui suteiktų aukšto vertinta mūsų produktus ir paslaugas, ir taip pat norėčiau pakartoti užsakymą pas mus.
Mūsų produktai yra 100 % klientų užsakymus, todėl kiekvieno užsakymo bus pagaminta patvirtinę su klientais kiekvieną detalę. Po gimdymo, mes taip pat sekti prekes klientams ir gauti greitą grįžtamąjį ryšį iš jų susiję su jų produktais.