Pritaikyti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo ekranas akių šešėliai stendas lūpų stovas

Tinkinti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo vaizdo, akių šešėliai stovėti, lūpų stovas Aprašymas: tinkinti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo vaizdo, akių šešėliai stendas, lūpų stovas skirtas kosmetikos parduotuvėse. Akrilo medžiagos stovas leidžia produktus ir parduotuvės viduje daugiau...

Informacija apie

Pritaikyti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo ekranas, stendas akių šešėliai, lūpų stovas

Aprašymas/kontrolė:

Tinkinti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo vaizdo, akių šešėliai stendas, lūpų stovas skirtas kosmetikos parduotuvėse. Veiklioji medžiaga akrilas Rodyti stendas leidžia produktus ir laikyti viduje graži ir patraukli, lengva valyti. Taip pat galima maišyti su stiklo, metalo ir medžio kartu su ekrano.

Specifikacija:

1. gaminio pavadinimas: Pritaikyti mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo ekranas, stovas akių šešėliai, lūpų dažai stovas

2. medžiaga: Aukštos kokybės akrilo/PMMA.

3. dydis: pritaikyti pagal klientų brėžinius bei pavyzdžius.

4. kliento logotipo spausdinimas: galima

5. spalvos: skaidrus arba pritaikyti

6. mokėjimo: T/T, PayPal ir kt.

7. gamybos laikas: pagal kiekį, kaip įprasta 4-8 savaites už urmu, kad

8. OEM, ODM, dizainas, palaiko

9. taikytina: ypač naudojami makiažo ir kosmetikos store. Tai bus geras pasirinkimas naudoti miegamajame ir vonios kambaryje odininkas.


Kviečiame įsigyti individualų mažmeninės prekybos kosmetikos akrilo akių šešėliai stendas lūpų ekrano stovas su mūsų įmone. ZHELF yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes siūlome aukštos kokybės ir žemos kainos produktų naujausio dizaino.

Tyrimo