Individualų sienos Mount Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai vestuvių nuotraukos vidaus apdaila

Individualų sieninis laikiklis Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai vestuvių nuotraukos vidaus apdaila Aprašymas: pritaikytą stovą Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai yra skirta interjero apdailai. Vestuvių nuotraukas ir apdailos nuotraukas galite įdėti viduje. Ir ji gali būti papuošti įvairiose vietose, pavyzdžiui...

Informacija apie

Individualų sienos pritvirtinkite Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai vestuvių nuotraukos vidaus apdaila

Aprašymas/kontrolė:

Individualų sieninis laikiklis Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai yra skirta interjero apdailai. Vestuvių nuotraukas ir apdailos nuotraukas galite įdėti viduje. Ir jis gali papuošti įvairiose vietose, pavyzdžiui, biuro, viešbučio ištrauka sienos, "coffee shop" pramogų vietose ir pan. Tai geras pasirinkimas sienų dekorą.

Specifikacija:

1. gaminio pavadinimas: Individualų sienos pritvirtinkite Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai vestuvių nuotraukos vidaus apdaila

2. medžiaga: Aukštos kokybės akrilo/PMMA

3. dydis: 3'', 4'', 5'' 6'', 7'', 8'', 9'' ir taip pat gali būti pritaikyti

4. kliento logotipo spausdinimas: galima

5. spalvos: skaidrus arba pritaikyti

6. mokėjimo: T/T, PayPal ir kt.

7. gamybos laikas: pagal kiekį, kaip įprasta 4-8 savaites už urmu, kad

8. OEM, ODM, dizainas, palaiko

9. taikytina: biuro, viešbutis ištrauka sienos, "coffee shop", drabužių ir avalynės parduotuvės, parduotuvės, boutique parduotuvė, taip pat pramogų vietose ir pan.


Kviečiame įsigyti individualų sieninį laikiklį Skaidrus akrilinis nuotraukų rėmai vestuvių nuotraukų vidaus apdaila su mūsų įmone. ZHELF yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes siūlome aukštos kokybės ir žemos kainos produktų naujausio dizaino.

Tyrimo