Medžio ir akrilo akiniais ekrano spintelė su LED žibintai

Medžio ir akrilo akiniai nuo saulės Rodyti spintelė su LED žibintai Aprašymas: medinio pagrindo akrilo lentynos akiniai nuo saulės ekranas spintelė su LED žibintai padeda jums parodyti savo produktus įvairiais aspektais. Mes visada duoda ne savo piešinius. Taigi galite keisti bet kurią dalį, forma ir medžiaga kaip jūs...

Informacija apie

Medžio ir akrilo akiniai nuo saulės Rodyti spintelė su LED žibintai

Aprašymas/kontrolė:

Medinio pagrindo akrilo lentynos akiniai nuo saulės ekranas spintelė su LED žibintai padeda jums parodyti savo produktus įvairiais aspektais. Mes visada duoda ne savo piešinius. Taigi galite keisti bet kurią dalį, forma ir medžiaga kiek tik norite.

Specifikacija:

1. gaminio pavadinimas: Medžio ir akrilo akiniai nuo saulės Rodyti spintelė su LED žibintai

2. medžiaga: Aukštos kokybės akrilo ir medienos pagrindo

3. dydis: pritaikyti dydis

4. kliento logotipo spausdinimas: galima

5. spalva: individualus

6. mokėjimo: T/T, PayPal ir kt.

7. gamybos laikas: pagal kiekį, kaip įprasta 4-8 savaites už urmu, kad

8. OEM, ODM, dizainas, palaiko

9. gali būti naudojamas kaip stovo akrilo akiniai nuo saulės, akinių ir akiniai nuo saulės laikiklis, akinių ir akiniai nuo saulės Rodyti stendas, batų stovas, kosmetikos, žiūrėti ekrano, mobilųjį telefoną ir mobiliojo telefono ekrano spintelės ir pan.


Kviečiame įsigyti medžio ir akrilo akiniai nuo saulės Rodyti spintelė su led šviestuvus su mūsų kompanija. ZHELF yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes siūlome aukštos kokybės ir žemos kainos produktų naujausio dizaino.

Tyrimo