High End drabužių parduotuvėje medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnis

Aukščiausios klasės drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnių Aprašymas aukšto pabaigos drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnis skirtas drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės ekranas. Paprastas ir modernus stilius dizainas padeda pagerinti skonį visą parduotuvę. Specifikacija:...

Informacija apie

Aukščiausios klasės drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnis

Aprašymas

Aukščiausios klasės drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnis skirtas drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės ekranas. Paprastas ir modernus stilius dizainas padeda pagerinti skonį visą parduotuvę.

Specifikacija:

1. gaminio pavadinimas: Aukščiausios klasės drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekranas kabykla su apvalios lentyna sluoksnis

2. medžiagų: metalo ir medienos

3. dydis: individualus

4. baigti: Lukštas, "Chrome" ar galios danga, vartotojo reikalavimas

5. mokėjimo: T/T, PayPal ir kt.

6. gamybos laikas: pagal kiekį, kaip įprasta 4-8 savaites už urmu, kad

7.Packing: plaukioti pakuotės, PE maišą, kartoninėse dėžutėse, ir padėklų ar medienos dėžėse.

8. OEM, ODM, dizainas, palaiko

9. taikytina: vitrinų montavimo Rodyti, mažmeninės prekybos parduotuvės ekranas. Apatinio trikotažo parduotuvė, boutique parduotuvė ir kt.

10. su daugiau nei 12 metų eksporto patirtį.


Kviečiame įsigyti aukštos klasės drabužių mažmeninės prekybos parduotuvės medienos ekrano stovas su apvalios lentyna sluoksnis su mūsų įmone. ZHELF yra viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes siūlome aukštos kokybės ir žemos kainos produktų naujausio dizaino.

Tyrimo