Namuose > Paroda > Turinys

Kaip įdiegti drabužių kabykla

1. montavimo kampas: kampas gali būti įrengti ant stogo ar balkono metope, kampe viršų 50-70 cm atstumu veikla, turi būti viduryje stogą į trikampio (45 laipsnių kampu), ir bangos padėtį išlaikyti pačią vertikalios linijos įrengimo veikla, jūs galite pamatyti brėžinius.

Keturi, jungtis: rinkinys džiovintuvas yra du laidai, paėmė šaknis, pirmiausia iki pirmojo posūkio ant vielos per kampas guolių plieno vielos lizdo, ir tada per veiklos pabaigos dangtelis rato guolis plieninės vielos lizdo (esantis viršutinis viršuje), ir tada per nustatytą pabaigos viršutinis guolis plieninės vielos lizdas laidams, statmena į žemę , ir tada nuo laido į dangtį, plokštės geras viršaus padengti. Iš kitos pusės iš plieninės vielos yra per guolių plieno vielos lizdas kita skylė, ir tada per kitą veiklą ratų guolių plieno vielos lizdas (taip pat žemiau), tegul plieno vielos kampas yra statmenai į žemę, ir tada iš vielos nustatyta į dangtį, kortelės geras viršaus padengti. Kitas vielos montavimo metodas yra toks pat.

2. oro jungtis: kiekvienoje galva pabaigos vielos, dėvėti lob, mazgas lob; Tada ištraukite lob atsispirti viršaus iki šiol iš kampo plieno vielos šiuo metu, kaip dviejų viela, viename gale kortelės po ranka; Atsipalaiduoti rankoje yra plieninės vielos, lašas kritimo, pakabinimo strypas per lob, tada priveržkite fiksuotai lob skyles, varžtas geros varžtas; Paskutinė kištuko galų kabančios karnizo įrengimas.