Namuose > Naujienos > Turinys

Akrilo ekranas geros kokybės

Jul 11, 2017

Rankinis arba pusiau mechaninis šlifavimas prie pagrindinio diržo ar švitrinio popieriaus. Akrilas. Parodomas šlifavimo arba šlifavimo šlifavimo naudojimas dėl gana minkšto, akrilo disko geros pastos tipo, smulkinimo kontakto plotas yra didesnis, mažiau šilumos, šiluma yra gera ne tik Didelis gamybos efektyvumas, Akrilo ekranas Šlifavimo kokybė yra gera, Akrilo ekranas ir tinka šlifuoti sudėtingą formuojantį paviršių. Grubus šlifavimas, kai naudojamas didelis grūdelių dydis abrazyvinis, smulkiai šlifuojant, kai naudojamas smulkių dalelių dydis abrazyvas. Atkreipkite dėmesį, kad aušinimas turi būti atliekamas smulkinimo metu, akrilo diskas paprastai būna su vandeniu kaip aušinimo skystis.

Kai akrilo ekrano rėmas yra rankiniu būdu šlifuotas, "Acrylic Display" jis turi būti pritvirtintas prie poliruoto paviršiaus, kurio slėgis yra maždaug nuo 5 iki 10 N, naudojant smulkią vilną arba panardintą medvilnę su poliruotu vašku ir tolygiai tiesiai išilgai proceso Greičiu nuo 100 iki 120 r / min, dažniausiai 1 ~ 2 mm per sekundę į priekį. Būkite atsargūs, kad per daug neapsunkintumėte poliravimo dalies, kad išvengtumėte vietinio trinties perkaitimo ir apdorojimo depresijos susidarymo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad poliravimo paviršius poliruoto vaško neturėtų būti pernelyg sausas, turėtų atkreipti dėmesį į šėrimo tepimą.

Poliruojantis vaškas akrilo poliravimui, poliravimo procesui tampa viena iš pagrindinių proceso medžiagų. Poliruotas vaškas turi aukšto poliravimo greičio privalumus, "Acrylic Display" aukštą apdailą ir ilgą tarnavimo laiką, taip pat gali pakeisti poliravimo kokybę ir darbo aplinką. Pvz., "Acrylic" ekrano poliravimas su retųjų žemių poliravimo dažais, minutė, skirta užbaigti darbo krūvį, pvz., Geležies oksido poliravimo vaškas, užtruks 30-60 minučių. Retųjų žemės poliravimo vaškas dėl savo unikalių cheminių ir mechaninių funkcijų, taikomų poliravimo efektyvumo principui, nes akrilo rėmelių šlifavimo procesas yra pasirinktų medžiagų.

Didžiausias skirtumas tarp poliravimo ir šlifavimo yra tai, kad poliravimas nekeičia ruošinio matmenų tikslumo, bet tik pašalina smulkius linijas ir dėmes iš akrilo rėmelio, pagerina paviršiaus apdailą, sumažina rūko susidarymą, kol jis gauna veidrodinį blizgesį, Pridėti poliruotą vašką tarp apdirbtų paviršių.

Akrilo gaminiai puikiai tinka, prekybos centre galite pamatyti daugybę gražių kosmetikos skaitiklių, mobiliosios vitrinos ir įdėti įvairius užkandžių lentynos, maisto dėžes ir tt. Akrilo ekranas rasite akrilo figūrą. Pagrindiniuose prekybos centruose Ar parduotuvėse, matome, kad akrilo gaminiai vaidina svarbų vaidmenį, ypač kosmetikos skaitiklyje, akrilo laikikliai yra būtini. Akrilo ekranas Taigi, kas tai yra ypatinga ir naudinga?

1, didelis skaidrumo lygis: plexiglass yra puiki polimero skaidra medžiaga, šviesos spinduliuotė yra 92% didesnė už stiklo pralaidumą.

2, didelis mechaninis stipris: apie 200 milijonų molekulių masė iš lakštinio stiklo, akrilo ekranas yra ilga polimerų junginių grandinė, akrilo ekranas ir molekulinės grandinės susidarymas yra labai minkštas, todėl silicio oksido stiklo stipris yra santykinai aukštas, anti-stipri ir Smūgio atsparumas 7-18 kartų didesnis nei įprastas stiklas.

3, nedidelis svoris: 1,18 kg / dm3 organinio stiklo tankis, akrilas. Pateiktas toks pat medžiagos dydis, jo svoris yra tik pusė paprasto stiklo, metalo aliuminio (lengvasis metalas) - 43%.

4, lengvai apdorojama: lakštinis stiklas gali ne tik naudoti staklių pjovimą, gręžimą, bet ir naudoti acetoną, chloroformą ir kitus klijavimą į įvairių formų įrangą, akrilinį ekraną, bet taip pat su pūtimo formavimu, injekcija, ekstruzijos ir kitokiu plastikiniu liejimu metodu Perdirbama į didelį orlaivio piloto kabinos dangtelį, nedidelis, dantų protezus ir dantų priežiūrą bei kitus produktus.