Namuose > Naujienos > Turinys

Akrilo ekranas geros kokybės

Jul 01, 2017

Akrilo vaizduoklio rankinis arba pusiau mechaninis šlifavimas prie pagrindinio diržo ar švitrinio popieriaus, šlifavimo arba šlifavimo popieriaus šlifavimas dėl santykinai minkštos, geros pastos tipo, akrilo atspaudų šlifavimo kontaktų plotas yra didesnis, mažiau šilumos, šilumos yra geros ne tik Didelis gamybos efektyvumas, šlifavimo kokybė yra gera ir tinka šlifuoti sudėtingą formuojantį paviršių. Grubus šlifavimas, kai naudojamas didelis abrazyvinis granulių dydis, "Acrylic Display" smulkiai šlifuojant, kai naudojamas smulkių šlifavimo medžiagų dydis. Akrilinis indikatorius Atkreipkite dėmesį, kad šlifavimo metu reikia vėsinti, paprastai su vandeniu kaip aušinimo skysčiu.

Kai akrilo ekrano rėmas yra rankiniu būdu šlifuotas, jis turi būti pritvirtintas prie poliruoto paviršiaus, kurio slėgis yra maždaug nuo 5 iki 10 N, naudojant smulkią vilną arba panardintą medvilnę su poliruotu vašku ir tolygiai tiesiai išilgai proceso Greitis nuo 100 iki 120 r / min, akrilo ekranas paprastai 1 ~ 2mm per sekundę į priekį. Būkite atsargūs, kad per daug neapsunkintumėte poliravimo dalies, kad išvengtumėte vietinio trinties perkaitimo ir apdorojimo depresijos susidarymo. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad poliravimo paviršius poliruoto vaško neturėtų būti pernelyg sausas, turėtų atkreipti dėmesį į šėrimo tepimą.

Poliruojantis vaškas akrilo poliravimui, Akrilo ekrano poliravimo procesas tampa viena iš pagrindinių proceso medžiagų. Poliruotas vaškas turi aukšto poliravimo greičio, aukšto apdailos ir ilgio tarnavimo laiką, taip pat gali pakeisti poliravimo kokybę ir darbo aplinką. Pvz., "Acrylic" ekrano poliravimas su retųjų žemių poliravimo dažais, minutė, skirta užbaigti darbo krūvį, pvz., Geležies oksido poliravimo vaškas, užtruks 30-60 minučių. Retųjų žemės poliravimo vaškas dėl savo unikalių cheminių ir mechaninių funkcijų, taikomų poliravimo efektyvumo principui, "Acrylic Display" kaip akrilo rėmų poliravimo proceso medžiagą.

Didžiausias skirtumas tarp poliravimo ir šlifavimo yra tai, kad poliravimas nekeičia ruošinio matmenų tikslumo, tačiau tik pašalina smulkias linijas ir dėmeles iš akrilo ekrano rėmo, "Acrylic Display" pagerina paviršiaus apdailą, sumažina miglą, kol ji pasireiškia veidrodžiu Blizgus, akrilinis ekranas. Tarp apdirbtų paviršių pridedamas poliruotas vaškas.

Akrilo rekvizitai

1, didelis skaidrumo lygis: plexiglass yra puiki polimero skaidra medžiaga, šviesos spinduliuotė yra 92% didesnė už stiklo pralaidumą.

2, didelis mechaninis stipris: apie 200 milijonų molekulių masė iš lakštinio stiklo yra ilga polimerų junginių grandinė, o molekulinės grandinės formavimas yra labai minkštas, akrilo ekranas, taigi elksiglas yra stipraus, atsparus tempimui ir atsparumui smūgiams 7-18 kartų didesnis nei įprastas stiklas.

3, nedidelis svoris: lakštinio tankio tūris 1,18 kg / dm3, tokio paties dydžio medžiaga, jo svoris yra tik pusė paprasto stiklo, metalo aliuminio (lengvasis metalas) - 43%.

4, lengvai apdorojama: lakštinis stiklas gali ne tik naudoti staklių pjovimą, gręžimą, bet ir naudoti acetoną, chloroformą ir kitus klijavimą į įvairių formų įrangą, akrilinį ekraną, bet taip pat su pūtimo formavimu, injekcija, ekstruzijos ir kitokiu plastikiniu liejimu metodu Perdirbama į didelį orlaivio piloto kabinos dangtelį, nedidelis, dantų protezus ir dantų priežiūrą bei kitus produktus.