Namuose > Naujienos > Turinys

Akrilo ekrano gamybos procesas

Akrilas beveik visuomet pasirodo visuose gyvenimo aspektuose ir gali pagaminti beveik bet kokį produktą gyvenime. Akrilo ekrano rėmo gamybos procese, akrilinės medžiagos rodymas gali būti ekrano spausdinimas, lazerinė graviravimas, liepsnos poliravimas, plokščių spausdinimas, terminio lenkimo lizdas ir tt, šias charakteristikas per bendrą tradicinį pramoninį įpurškimą paprastai sunku pasiekti. Kadangi plokštės tvirtumas ir atsparumo rūgštims lygis, palyginti su patvarumo plokšte ir naujo naminio laminato rinkodara, akrilo ekranas, priešingai, yra labai lengvas, nes jis gali sulūžti ir įtrūkti, pvz., Smūgio ir šalčio lenkimo efekto. Todėl turėtume būti susipažinę su jo atributų funkcijomis, kad būtų lengviau juos naudoti. Akrilo ekranas, skirtas įvairiems produktams, atnešė puikią ekrano vertę, kuri yra vis daugiau ir daugiau įmonių įvairiose taikymo srityse. Visur gyvenime yra akrilo rodomo rėmo paveikslėlis, tačiau jo taikymo sritis apima kosmetikos ekraną, juvelyrinių dirbinių ekraną, akrilinį ekraną, skaitmeninį gaminį, telefono ekraną, aukščiausios klasės vyno klasės ekraną, aukščiausios klasės laikrodžių ekraną ir tt . Taigi akrilo ekrano stovas pasirinkdamas kokius principus turėtume prisiminti?


Svarbiausia yra pasirinkti medžiagą, pasirinkti tik teisę, apsvarstyti kitą pasirinkimą. Dabartinėje rinkoje ekrano medžiagų gamyba daugiausia apima akrilo plokštes, aplinką tausojančią medieną, specialią ugnies tarybą, kristalų plokštę ir pan. Ir palyginkite juos, "Acrylic Display" rasite šiose medžiagose, plačiai naudojama akrilo lentoje, aplinkai nekenksmingai medienai.


2. Integruoti vizualinę verslo kultūros sistemą. Pasirinkimas ir įmonės kultūra "Vision" sistema suvienodina spalvą, leidžia akrilo ekrano rėmeliui efektyviai suvienyti įmonės kultūros formą, integruoja "Enterprise Vision" sistemą.


3. Ekrano rėmo struktūra, atsižvelgiant į klientų poreikius, siekiant suplanuoti pasirinkimo formas. Norėdami sužinoti pasirinkimą, labiau atitinkantį plokštelės dizainą, "Acrylic Display" gali efektyviai išgelbėti plokštę, kad būtų išvengta bemuitių atliekų, tiek aplinkai, tiek svečiams yra atsakinga korporacinė elgsena.

Kad galėtumėte toliau įsigyti aukštos kokybės ekranų produktus, pirmiausia galite paliesti akrilo ekrano rėmą, galite pasinaudoti šia prasme, kad nustatytumėte preliminarios situacijos kokybę. Geras akrilo ekrano rėmo paviršiaus plotas yra lygus raundas, jaustis gerai ir neturės pirštų atspaudų grandymo reiškinys.

Antra, perkant reikia atkreipti dėmesį į akrilo ekrano rėmelio skaidrumą, nes daug mažų gamyklų, siekiant maksimaliai padidinti pelną medžiagos atrankos metu, naudosis perdirbtomis medžiagomis, tokios rūšies perdirbtos medžiagos, pagamintos iš plokštės, bus pelėsinės Labai ryškus, gražus akrilas yra labai stiprus šviesos pralaidumas, akrilinis ekranas rodo, kad žaliavų naudojimas taip pat turi būti ekologiškas ir neturinčias taršos žaliavų. Produktas iš esmės yra išvaizda, kad būtų galima atskirti.

Galiausiai, akrilo ekrano lentynos stabilumas ir talpa turi būti laikomi, geras akrilo ekranas bus standartinis asortimentas savavališkai pozicijos elementai nebus iškreipta iškraipymo problema, tuo pačiu metu ekrano rėmo naudojamas plokštės vienodumas ir storis yra nuoseklūs, can Dalyvauti standartiniame akrilo ekrano rėmo storio palyginime. Ir geras akrilo ekrano rėmelio spalvos taip pat yra labai vieningos, labai geros vientisumo!