Namuose > Naujienos > Turinys

Akrilo ekrano vaizdo efektai yra labai patrauklūs

May 10, 2017

Akrilo stendas su individualizuotomis spalvomis, spalvota permatoma ir subtili ir nepriekaištinga medžiaga gali atlikti labai gerą vaizdinį efektą. Būtent šis vizualinis efektas yra labai patrauklus, todėl mūsų reklaminį ekraną galite padaryti sklandžiau, skaidriai ir spalvingai, naudodami gerą prekės ženklą "Akrilinis ekranas", bet ir gerą prekės ženklą.
Ekrano stendas su unikalia išvaizda ir prekės ženklo logotipu taip pat yra gera reklamos įmonės prekės ženklo kultūra, išplėsta matomumas. Galima padaryti žmones labai gerai atskirti savo prekės ženklą, "Acrylic Display" tai labai svarbu rinkodarai. Tik aiškus prekės ženklo pripažinimas, akrilo ekranas, siekiant didesnio vartotojo lojalumo ir lipnumo.
Kokios akrilo rodyklės kategorijos:
1, akrilo kosmetikos stovas, kosmetikos parduotuvės, prekybos moduliai kosmetikos ekranui ir ekranams;
2, akrilo juvelyrikos stendas, "Acrylic Display" juvelyrinių dirbinių parduotuvė, juvelyrinių dirbinių eksponavimo ir ekspozicijos aukso parduotuvė;
3, akrilo laikrodžio ekranas, laikrodžių parduotuvės, prekybos centrai, skirti laikrodžių rodymui ir rodymui;
4, akrilo mobiliojo telefono stendas, mobiliojo telefono laikmena mobiliojo telefono ekrane ir ekrane;
5, akrilo alkoholio ir tabako stendas, skirtas parodyti ir parduoti cigarečių gėrimus.
Viršuje esantis stendas yra tik keletas akrilo stendų tipų, žinoma, akrilo ekrano stovo tipas yra kur kas daugiau nei tai, kiek rūšių produktų su atitinkamo akrilo ekrano rėmų skaičiumi, kad būtų galima toliau įsigyti Į ekrano produktų kokybę. Visų pirma, galite paliesti akrilo ekraną per jausmus, galite naudoti šią prasmę, kad nustatytumėte pradinės situacijos kokybę. Geras akrilo ekrano stovo paviršiaus plotas, apvalus, apvalus ir lygus, gerai atrodantis ir neturintis pirštų atspaudų įbrėžimų.
Antra, perkant reikia atkreipti dėmesį į akrilo puslaidininkio rodymą, nes daugybei mažų gamyklų, norint maksimaliai padidinti pasirinktą pelną, bus naudojamos perdirbtos medžiagos, ši perdirbta medžiaga bus pagaminta iš gelsvos, geltonos spalvos reiškinio Iš išvaizdos yra lengva pamatyti, o tekstūra taip pat yra labai trapūs, geras akrilas yra labai stiprus šviesos perdavimas, žaliavų naudojimas taip pat turi būti ekologiškos ir aplinką nekenksmingos kokybės žaliavos. Produkto požiūriu daugiausia dėl išvaizdos skiriasi.
Galiausiai, akrilo ekrano stabilumas ir svoris turi būti laikomas, geras akrilo ekrano stovas bus dedamas į standartinį asortimentą savavališkų elementų nebus rodomas iškraipymo ženklo iškraipymo problema, o ekranas stovi vienodo lentos ir storio Yra nuoseklūs, gali dalyvauti standartiniame akrilo lentynos storio palyginimui. Geros akrilo lentynos spalvos taip pat yra labai vienodos, visa tai yra labai gera!