Namuose > Naujienos > Turinys

Akrilo ekranas Kokia nauda

May 10, 2017

Akrilo ekrano stovas vis daugiau ir daugiau žmonių mėgstamų, "Acrylic Display" ir dabar akrilo ekrano stovo funkcija yra daugiau, skirtingų tipų gaminiai yra skirtingi, pvz., Kosmetikos paroda, juvelyrikos paroda, akinių paroda, elektroninė paroda, tabako ir alkoholio parodos ir kt. Taigi, kas yra akrilo vitrinos privalumas?
1, pagrindinė akrilo ekrano rėmelio medžiaga yra akrilas, dizainas, kurį mes galime įtraukti į parodos kultūrą, todėl proceso naudojimas ne tik turi gerą ekrano efektą, "Acrylic Display" lengva valyti, taip pat pagerina bendrą įmonės įvaizdis, nuo iki reklamos vaidmens.
2, dėl akrilo ekrano estetikos, "Acrylic Display" ir gali būti geras produktas, skirtas pagerinti kokybę. Protingas akrilo ekrano naudojimas ne tik parodo produkto savybių išvaizdą, bet ir atspindi puikią gaminio kokybę, kad klientai nepatinka vaizdinių efektų, taip pagerindami produkto kokybę ir skatindami produktų pardavimą.
3, nors akrilas turi stiklinį skaidrumą, bet jo svoris yra tik pusė įprasto stiklo, tvarkant ar perkeliant yra labai patogu.
4, profesionalus akrilo ekranas gali būti suderintas su korporacinės kultūros konotacija, efektyvesnis prekės ženklo įvaizdžio rodymas. Akrilo ekranas Kadangi paroda remiasi gaminio dizainu, galite geriau išryškinti gaminio savybes ir savybes. Be to, galite taip pat pažymėti, kad produktai būtų klasifikuojami taip, kad vartotojai galėtų lengvai peržiūr ÷ ti procesą, kurį lengva pirkti.
Akriliniai (lakštinio stiklo) gaminiai kaip naujas reklaminio vaizdo nešiklis dėl plataus skaidrumo, plastiškumo ir unikalaus vizualinio sensorinio efekto yra plačiai naudojami terminalo akcijose, dovanose, dovanose ir kt. Shenzhen dienos muzikos rodymo reikmenys, Ltd su savo pelėsių įranga ir dizaino ir apdorojimo patirtį, stiklo gaminių, naudojamų produkto rodymo, reklamos ekrane,
Akrilinis gamybos proceso rodymas:
Įklijuoti metodas:
Pirma, akrilo ekrano stovas supjaustytas į tam tikrą formą, įklijuojama ant plokštumos. Nesvarbu, ar tai pjovimo ar pasta, yra didesni techniniai reikalavimai. Tai pirmasis.
Karštas paspaudimas:
Antrasis reikalauja pirmasis dizainas pagal karšto štampavimo mesti, daugiafunkcinis medienos, alyvos ir plastiko liejimo dizainas, o tada išmesti švino, gipso medžiagą yin ir yang pelėsiai. Po to, kai akrilo plokštė yra šildoma, ji karštai presuojama į formą. Kaip produktas priklauso nuo pelėsio kiekio, yra geras ar blogas, geras liejinys išspaustas iš gatavo produkto pilnumo, sklandžių kreivių, trimatis reljefo efekto charakteristikų prasme.
Karšto troškulio:
Trečias natūralus akrilinis ekranas, kurį reikia šildyti, tiesiogiai rankiniu būdu greitai uždėti, minkyti. Šis metodas reikalauja pėsčiųjų patirties, senojo meistro veiksmų užbaigti. Rankomis pagaminta liejimo mašina yra gana paprasta ir šiurkšta, o daugiau - lentynose gaminamų papuošalų pristatymui.
Mozaikos metodas:
Pastarasis yra grindžiamas konstrukcija, lazerio pjovimo staklės naudojimas bus skirtingų plokščių akrilo rėmelių spalvų, supjaustytų į reikiamą geometriją, grindų mozaikos susiuvimą. Šį metodą lengva transportuoti, klientai gali savarankiškai surinkti.