Namuose > Naujienos > Turinys

Karkasinių konstrukcijų projektavimas

Jun 19, 2017

Dabar, nesvarbu, kokius prekybos centruose prekybos centrus apakinti, ši aplinka pakeitė žmonių įpročius vartojimo srityje, vežimėliai, kol prekybos centrai supakuoti mažmeninėje prekyboje, ir plastikiniais maišeliais, vežančiais ne tik pavargę Ir taip pat traukite ranką, taigi vis daugiau ir daugiau žmonių naudos laisvalaikio krepšelį.

Iš struktūrinio dizaino laisvalaikio krepšelio, vežamas didelis automobilis + automobilis su nedideliu maišeliu + kaklaraištis + mažas ratas.

Vežimėlio krepšys pagamintas iš neperšlampto 600D Oksfordo audeklo, kuriame yra PVC danga, ne tik atspari vandeniui, bet ir gali būti naudojama pakartotinai valant. Apsipirkimo korpusas su nedideliu maišeliu, vežimėliais lengva įdėti šiek tiek mažų daiktų ar išsibarstę monetos!

Lentelės konstrukcija, patogesnė vežimėliui arba paminėti dalykus. Maži ratai yra ne tik lengvi, nelieskite žemės, bet dar svarbiau, tai labai sumažina mūsų naštą, gali būti laisvai juda ant žemės.

Dėl patogaus dizaino rankraščio, vežimėliai atnešė daug žmonių naudai. Be to, taip pat labai paprasta įdiegti, galima atlikti keturis veiksmus.

1: supilkite paprastą pakuotę

2: išplėskite sulankstomą rėmelį ir krepšelius

3: įsikūręs į pirkinių ratų ašies plastikinę apsauginę sagtį, abiejų rato pusių priveržimas į rato ašį, ratas gali lengvai nuslysti!

4: "Oksfordo" audinio arba PE raištinio maišo konfigūracija ant rėmo, krepšio korpusas su Velcro, pagrįstas fiksuoto rėmo ant linijos!

Daugelis vartotojų pirks pramogos krepšelius namie vyresniesiems, kad jie galėtų sutaupyti daug fizinių per apsipirkimą, sumažintų apsipirkimo naštą, taip pat išvengtų ilgo svorio, kurį sukelia raumenų įtampai.

Supakuojami krepšeliai, naudojami labai šiuolaikiškam mados dizainui suplanuoti, kai jūs išeinate į parduotuvę, yra labai patogu naudoti, tačiau daugelis vartotojų dėl šio produkto pavadinimo vadinami sulankstančiu krepšeliu, kurio vaidmuo apsiriboja pirkiniais, tačiau Faktas, krepšelio vaidmuo yra labai daug.

Laisvalaikio krepšelis ne tik nemokamai vaikščioti prekybos centre, norint dalyvauti lauko laisvalaikio veikloje, mes taip pat yra labai geras pasirinkimas. Tokie kaip žvejyba. Važiuoklės Pagalvokite apie tai kaip nedidelį vežimėlį ant automobilio, nereikia jaudintis dėl jo padėties, nes sulankstoma funkcija buvo atkurta iš didelio saugojimo pranašumo. Laisvalaikio žvejyba, su juo, jūs turite žuvų maišelį, žvejybos keptuvę. Svirties laikiklis taip pat gali būti naudojamas kaip mažas vežimėlis.

Užsienyje, vežimėliai vilkdami visų rūšių pirkinių krepšelį į parduotuves tapo madinga, o vidaus mažoje krepšelyje vis labiau gerbiami visi. Kadangi stilingas ir gražus pirkinių krepšelis nėra jūsų rankų pečių, vežimėlių išlaisvinimas, taip pat ir jūs atsidursite mados priešakyje, žmonės susirūpinę dėl centro. Ir pakilimas į krepšelį taip pat leidžia jums atsikratyti laiptų sunkiu darbu.