Namuose > Naujienos > Turinys

Drabužių stovo pranašumas

Jul 24, 2017

Šiuolaikinis gyvenimo būdas, dar labiau populiarėja džiovinimo spintos, "Clothing Rack", nors džiovyklos tipo yra labai daug, tačiau jos prekės ženklo efektyvumas. Interneto drabužių stalviršiuose visur galima pamatyti dešimt prekinių ženklų, "Clothing Rack", bet "pakabos" markės atžvilgiu sunku palyginti stalviršių, o ne firminių pakabų plėtra.

1. Drabužių stalčių pramonė gali kurti savo parduotuves, "Clothing Rack", bet pakabos pramonė bent dešimt metų beveik neturi pakabos parduotuvės. Džiovinimo spintelės iš esmės yra keli šimtai dolerių, tūkstantis juanių, du tūkstančiai dolerių yra normalūs, bet pakabinti? Pakabinti kelis centus, brangūs keletą dolerių, "Clothing Rack", iš kurio lengva pamatyti skirtumą tarp dviejų pelnų. Jei pastatysite kabyklos parduotuvę, "Clothing Rack" mėnesio pelną gali nepakakti parduotuvės nuoma, komunalinės paslaugos.

2. Vartojimo koncepcijos priežastys. Džiovinimo spintelės gali būti naudojamos kaip baldų rūšis nuo vartotojo pirkimo požiūriu, jei jų mėgstamiausias ar stiprias, "Clothing Rack" aukštos kainos nesvarbus, o šiuolaikinis aukščiausios klasės apdaila, be abejo, naudos aukščiausios kokybės prekinį stelažą . Tačiau dėl pakabos dauguma žmonių nevalgys mažos pakabos, kad galėtų švaistyti energiją, kai kurie vartotojai mano, kad lentynos gali būti naudojamos linijoje, "Clothing Rack" nereikia pirkti per daug, todėl nereikia pirkti prekinio ženklo pakabos. Koncepcija užima daugiau nei 70% vartotojų rinkos.

3. Atsižvelgiant į garantinį aptarnavimą, "Clothing Rack" prekės ženklo stelažai, jei kiltų problemų, galite remontuoti, iš esmės padengti priežiūros išlaidas. Tačiau prekės ženklas nėra tas pats pakabukas, jei pakabos problemos nėra remontas ir iš esmės yra tiesioginis pakaitalas. Čia nėra sunku suprasti, kad "Clothing Rack" džiovyklos ir pakabos skiriasi, taigi kai kurie iš antrinės rinkos skirtumų.

Pakaba mūsų šalyje turi ilgą istoriją, ji gali būti atsekta į "Zhou dinastijos" drabužių stalą, tačiau pakaba yra tam tikras baldas, "Clothing Rack", kurį sudaro kelios ar net keletą kartų šiuolaikinių pakabų apimtys ir svoris. Tai reiškia, kad senovės pakabos ir šiuolaikinės pakabos yra skirtingos, "Clothing Rack" senovės laikiklis yra labiau istorinis. Apskritai, pakaba yra kultūrinė ir kultūrinė atmosfera.

Kinijos pakabos išradimas yra gyvenimo pažangos atspindys, drabužių stovas drabužių išdėstymui suteikia ypatingą reikšmę konkrečiai su kabančios drabužių lentynos. Kinijos pakabos plėtra vyko per keletą labai svarbių istorinių etapų, "Clothing Rack" iš Zhou dinastijos lentynų, medžio pavasarį ir rudenį, medinių prieplaukų lentynos "Song Dynasty", "Ming Dynasty" pagaminta lentynose iškirptų paltų lentynų prie Qing dinastijos, turėjo Patyrė ilgą evoliuciją, toliau eik į priekį.