Namuose > Naujienos > Turinys

Drabužių stovas gali pasiekti

Jun 05, 2017

Drabužių stovas Šiuolaikiniame namų gyvenime, elektrinės džiovyklės yra ne mažiau nei gyvenimo poreikiai, įsivaizduokite, kad jūs, prausę drabužius, aprengdami drabužius po elektrinių džiovyklių, tada džiovinimo spintelės pakils, tai atrodo, kad mes neturime Uždėti drabužius pakabinti ant džiovinimo spintos. Avalynė Rack Kėlimo stovai Pagal perdavimo režimą galima suskirstyti į rankines ir elektrines dvi rūšis, kaip vertinti džiovinimo pakabos kokybę?

Elektrinės džiovyklos kokybė daugiausia yra paženklinta rankiniu būdu valdoma ašimi, tai yra kaip automobilio variklis, žmogaus kūno širdis. Rankinio sklendės įtaisas yra džiovyklos pagrindas, jo kokybė, tiesiogiai susijusi su džiovyklos funkcija, gali būti pasiekiama ir jo veikimo laikas.

Pirma, rankinis alkūninis įtaisas:

1, patentuota rankenų alkūninio įtaiso anti-skriemulių konstrukcija, didžiausia apkrova, nei įprasta rankine sklende, tiesiogiai padidina 1 laiką, "Clothing Rack" darbo taupymas 50%.

2, naujo tipo "anti-card device", "Clothing Rack Ratchet Pawl" patentuota technologija, rankiniu būdu įtempta gyvybe tiesiogiai du kartus, veiksmingai užkirsti kelią plieninės vielos darbo hopping, kortelė miręs.

II. Džiovinimo strypas:

Aliuminio ir magnio lydinio medžiagos naudojimas, gražus išvaizda, nešantis gebėjimas, vienodos apkrovos iki 180 kg, ilgaamžiškumas.

III. BANDYMAS:

Pirmoji pramonei skirta nepasitenkinimo, besąlygiško grąžinimo įsipareigojimų taikymo pradžia, taip pat yra pramonės šakos, kuriose yra dirbtiniai stalai.

Keturi, po pardavimo:

Remontuojant 20 juanių kompensaciją, turėtumėte drąsos pažadėti.

Atkreipkite dėmesį į aštuonių laiptelių įsigijimą, norėdami pakelti stalviršius, kad įsigytų įvadą

Paprastai pirkti drabužių stelažai paprastai yra septynios vietos: džiovyklos storis, džiovyklos medžiaga, džiovinimo lazdele paviršius, vielinis lynas, skriemulys, ranka, išplėtimo varžtas.

Pažiūrėkite į džiovinimo strypo storį: pirkti ir pakelti stelažai nėra storesni, tuo geriau, bet vidutinio sunkumo. Per storas stulpas, truputis per sunkus, netinkamas kelti. Pole to

Vidutinis storis, nuo 1,0 iki 1,2 mm storio yra tinkamesnis.

Pažiūrėkite į džiovinimo strypo medžiagą: šiuo metu yra nerūdijančio plieno, aliuminio ir magnio lydinio, silicio magnio titano lydinio, vartotojai skiria medžiagą, viena yra atkreipti dėmesį į verslo aprašymą

Informacija, gerbiamų prekybininkų pasirinkimas, antrasis yra tiesioginė svirties galų jėga, aliuminio lydinys dažnai sulenkamas, jo negalima atstatyti, nebus titano lydinio.

Pažiūrėkite į lazdele paviršių: džiovinimo strypo paviršiaus apdorojimas daugiausia apima poliravimą, galvanizavimą, purškimą ir elektroforezę. Aprangos stovo elektroforezės apdorojimo technologija yra sudėtingiausia,

Lazdos paviršius yra labai ryškus ir geriausias laipsnis. Šlifavimo apdorojimas yra paprasčiausias, priklauso žemos klasės produktams, šis juostos paviršius atrodo labai šviesus, arti pagrindinių aliuminio lydinio spalvų

, Bet paviršiaus oksidacijos procesas nėra ilgas, o juostos paviršius bus nusausintas.

Pažvelk į laidų virvę: žvilgsnis į svorį, "Clothing Rack two" - tai lankstumas. Kuo storesnė laidų virvė švelnesni, tuo geriau, identifikavimo metodas yra sulankstyti vielinį lyną, leiskite eiti ir pamatyti, ar galite atkurti

.

Žr. Skriemulį: "Pulley" turi paprastą metalą, netgi geležį, varį, gryno vario kompozicinių skutiklio produktų kokybę.

Pažvelkite į rankeną su alkūniniu įtaisu: rankinis džiovintuvas yra pagrindinis komponentas, labai kritiškas, pirkimas turi būti tiesiogiai sukamas rankiniu būdu, žiūrėkite, ar sklandžiai, drabužių laikiklis garso nebus per daug

Didelis.

Žiūrėti "Išsiplėtimo varžtus": vartotojams dažnai nepaisoma plieninių varžtų, tai iš tikrųjų lemia, ar gaminys gerai sumontuotas, įrenginys tvirtas.