Namuose > Naujienos > Turinys

Drabužių stovo pramonės plėtra

Aug 09, 2017

1. Tos pačios "Hanger 10" specifikacijos grupei, abi galuos su storu guminiu žiedu, kad išliktų fiksuotos, gali būti "Clothing Rack" saugykla. Jei nėra per daug vietos, "Clothing Rack" galite naudoti fiksuotą pakabų rinkinį, kad išlaikytumėte didelius drabužius, reikia naudoti laiko, norint paimti vieną pakabą.

2. Balkono kampe galite uždėti nagą, pakabinti pakabą, drabužių stalą ir pakabinti kitus pakabas ant pirmosios pakabos. Ir taip, gali pakabinti daugiasluoksnius, gauti daugiau lentynos.

3. Suraskite didžiulę kvadratinę kartono dėžutę, įstrižinę poziciją, priklijuotą į popieriaus lapą, dėžutę į dvi trikampis. Suraskite dvi kartonines dėžes, sulankstytas į tris prizmines formas, drabužių stalą arba suraskite du mineralinio vandens butelius, priklijuotus trikampio viduryje. Tada pakabinkite į tris prizmus ar mineralinio vandens butelį. Šios parduotuvės lentynos yra tvarkingos ir turi būti naudojamos, kai gerai juos paimti.

Džiovyklos yra viena iš labiausiai charakteringų produktų Kinijoje, "Clothing Rack", kuri buvo naudojama senovėje. Nuo 1995 m. Kinijos žemyninė dalis iš Taivanio pradėjo gaminti rankomis pagamintus nerūdijančio plieno vamzdžių stelažų gaminius, kurie žymi Kinijos šiuolaikinių džiovyklų pramonės vystymosi pradžią.

Šiuo metu džiovyklos tapo namų apyvokos gaminiais, drabužių stalčiai padalinti į rankenų kranais, elektrinius, lauko (plaukiojančius), keturių tipų grindų tipo. Pastaraisiais metais džiovinimo spintelių gaminiai buvo pakenkę žemės drebėjimui, džiovyklos jau nebėra tik ornamentu, drabužių stovas, bet ir funkcinis produktas. Šiuo metu "džiovyklų" "funkcija" vartotojams buvo visuotinai pripažinta, sukūrė "balkonų buitinės technikos pramonę".

Elektrinės džiovyklės užfiksavo žmonių suvartojimo koncepciją prekės ženklui, aukštos kokybės, paprastas kūrimo galimybes, produktų rinkinį bevielį nuotolinį valdymą, integruotą apšvietimą "Clothing Rack", greitą džiovinimą, protingą džiovinimą, lengvą sterilizavimą, "Bluetooth" muziką, oro valymą ir kitas funkcijas vienas, kad atitiktų individualius vartotojų poreikius, taps būsimos plėtros tendencija

Grindų lentynos padengia nedidelę sritį, lengvai judančią ir sulankstomą, kaina nėra didelė, drabužių stovas ir paprastai su kitų tipų džiovykla.

Džiovinimo stalčių gamyba ir naudojimas yra sutelktas Azijoje, "Clothing Rack", kur daugelyje Afrikos šalių negalima leisti džiovinimo spintelių, o dauguma išsivysčiusių Europos šalių naudoja džiovintuvus. Kaip vadovas visam Azijos regionui, Kinija turi didelę drabužių juostos plėtros rinką.

Su sparčiu Kinijos nekilnojamojo turto rinka, namų dekoravimo papuošalai taip pat nuolat tobulinami. Džiovyklė yra tipiškas atstovas. Kinijos komerciniai būsto pardavimai viršija 10 milijonų rinkinių kiekvienais metais, be naudojamų namų sandorių taip pat yra beveik dešimtys tūkstančių rinkinių, "Clothing Rack" džiovyklos yra kiekvienos šeimos ateitis turi būti sukonfigūruotas.

Po kelerių metų plėtros, Kinijos džiovyklos pramonė suformavo tam tikrą mastą, greičiau vystosi. Pramonė turi tam tikrą gamintojų gebėjimus apie daugiau nei 150, "Clothing Rack" produkcija daugiausia kaupiasi Guangdong, Jiang-hu-Zhejiang, Shandong, Henan ir keliuose regionuose.

Kinija užfiksavo pardavimo vertę 8 milijardus juanių, iš kurių vidaus rinkos rinka siekė apie 5 milijardus juanių. "China Racks Association" statistika rodo, kad dabartinis Kinijos džiovinimo spintelių paplitimas maždaug 40%, "Clothing Rack", kad ateityje bus plėtojama didelė erdvė, tikimasi iki 2020 m., Vidaus rinkos dydis pasieks 30 mlrd. Juanių.

Šiuo metu Kinijos džiovyklos gamyklos padalintos į tris ešelonus. Pirmasis ešelonas yra gera žmona, nepriklausomai nuo prekės ženklo, technologijos, kanalo pardavėjai vadinami rinkos lyderiu; antrasis ešelonas - "Airing", "Viltis", "Devyni aviganiai", "Rytų", "Meilė gerai", "Clothing Rack" ir kt., o po to šios įmonės bus pirmieji ECHELON įmonių kūrimo tikslai; trečiasis ezhelonas į rinką daug mažų ir vidutinių įmonių, Drabužiai Rack tokios įmonės iš konkurencingumo, žodžiu žodžiu, technologijos, masto ir kitų aspektų įmonė ir pirmuosius du didelis atotrūkis ešelonas.