Namuose > Naujienos > Turinys

Aprangos stovo rinkos plėtra

Nors trijų pakopų medinių durų lentynų rinkos plėtra yra santykinai atsilikusi. Tai žymi džiovyklos pramonę, aukščiausios klasės, tobulesnę pardavimo sistemos stilių, "Clothing Rack" trijų pakopų miesto džiovyklos pramonės plėtrai. Drabužių stovas Po daugelio antrojo ir antrojo lygio miestų perkeliant trijų pakopų miestus į miestą, trijų pakopų miestų medinių durų džiovykla lentynos paklausa palaipsniui didės, trijų eilučių rinka palaipsniui subrendžiama. Atsižvelgiant į kainų kilimą, Kinijos medinės durys, bagažo laikikliai ir žaliavos taip pat seka pažangą. Plėtodami trečiųjų miestų, daugelis trečiųjų miestų verslo miestai palaipsniui pereina į tinkamą kelią, o tada siekiame įvairialypės kanalų plėtros.

Dirvožemio stalčių trečiųjų miestų verslininkai palaipsniui į geležinkelio drabužių stovo pramonę skiriasi nuo kitų džiovyklos pramonės, "Clothing Rack" jos liftų stelažai įvairūs - nuo sraigto iki lauko džiovyklos, nuo vamzdžio iki plieno. Kadangi pirmojo ir antrojo pakopų miestų rinkos dydis, įvairių originalaus rinkos formato poveikis, stiprių trečiųjų miestų poveikis, siekiant atkurti rinką jų pačių centrinei rinkai dar sunkiau. Dėl kanalo blokados yra daug galimybių pritraukti naujų klientų veltui. Priešingai, "Clothing Rack" trijų pakopų medinių durų lentynų dydis yra daug mažesnis. Džiovinimo spintelių verslas, siekiant išmokti galimybę pakilti trijų pakopų miestų trečiosios linijos rinkai rasti stovyklavietę, "Clothing Rack" kaklaraištis stovykloje, tada planuoja plėtoti. Pastovus savarankiškas stilius silpnino šių mažų ir vidutinių įmonių atsparumą rinkos rizikai, pasikeitus rinkos aplinkai, labiausiai pažeidžiamam poveikiui.

Rinka palaipsniui pristatys trijų eilučių rinkos džiovinimo stovo pramonės profesionalų rinką pirmojo ir antrojo laipsnio miestuose palaipsniui į trečiojo lygio miestus, kuriuos ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse sukūrė išsivysčiusios sritys. Pavyzdžiui, dabar yra interneto amžius, "Clothing Rack" tinklo rinkodarą palaipsniui priima didelės įmonės, tačiau daugelis mažųjų įmonių neatsižvelgė. Ši situacija yra lengvai sukelta netvarkinga konkurencija pramonėje, ribojanti pramonės plėtrą. Nėra "blogai sumuštų" ginčų, nuo "ekstravagancijos", šiek tiek daugiau vietinių "vaikiškas", drabužių stovas gana naujagimis veršeliams nebijo tigro, pasididžiavimo traukos pasidalijimas, rinkos "Mainstream" lėtai pristatė tris eilutes Parduotuvė.

Pastaraisiais metais sparti medinių durelių stalčių pramonės plėtra, į rinką atnešė begalines verslo galimybes, "Clothing Rack", kuri teigė, kad drabužių stovas yra "negyvosios metalinės plokštės", prekėms įstoti į drabužių stovo elementus, bus prekės Iš karto atrodys mados.

Sunkus drąsus pasiryžimas tarnauti norint patraukti į rinką. Pagal devynis yra džiovyklos, Xiaobian supranta, kad šiandienos medinių durelių lentynų rinka nėra trūksta kėlimo lentynų, drabužių stovo ar trūkstamos rinkos erdvės, kurių labiausiai trūksta, yra būtent įsipareigojimas.

Tačiau daugelis vienos ar dviejų miesto džiovinimo spintelių linijų, nors ir stalviršių skaičius, laipsnis nėra didelis, o integruotoje rinkoje daugiau, nėra profesionalus, išskirtinis verslo modelis. Šiame kontekste trijų pakopų miestų pasirinkimas bus saugus prieglobstis. "Clothing Rack" Siekiant į rinką orientuotos ekonominės aplinkos, jei drabužių stovo gamintojai drąsūs įsipareigojimai, bus pritraukti daugiau dėmesio, kartu su paslauga gali sekti pavyzdžiu, tada laimėti vartotojų pripažinimą, atverti kanalus sukurti parduotuves Žinoma, vartotojui garantija padidins rinką. Per sunkią integraciją, džiovinimo lentynos lentynos prekinių ženklų parduotuvėse prasidėjo pirmojo ir antrojo lygio miestuose daugybė besiformuojančių "Clothing Rack" ir trijų pakopų miestų plėtros tendencijų. Šiuo metu medinių durų lentynų rinkos pirmojo ir antrojo lygio miestai yra brandesni, "Clothing Rack" turi daug džiovinimo spintelių.

Kai medinių durų lentynos palaipsniui suspaudžiamos, kai gaunamas pelnas, daugelis įmonių yra susipažinę su problemos rimtumu, siekdami ilgalaikio vystymosi, turime iš naujo pasirinkti naują rinką. Esant dabartinei situacijai, vienos ar dviejų miesto medinių lentynų linijos investicijos į rinką yra labai didelės, pertvarkymo tempas taip pat yra gana greitas. Taigi, išplėskite pardavimo kanalus, drabužių stovas ir kanalas yra gerai veikia, yra daug mažų medinių durų lentynų verslas iš tiesų yra būtinas. Drabužių stovas Jie nėra spalvingi "pakuotės", "Clothing Rack", tačiau trys plačios džiovyklos rinkos yra itin aktyvios ir laisvos.

Kai tarptautinė finansų krizė plinta iš virtualaus ekonomikos į realią ekonomiką, Kinijos užsienio prekyba ir eksportas dėl didžiulio užsienio rinkų poveikio ir daugelio drabužių stalčių verslo užsakymų poveikio smuko, gamybos ir valdymo srityse kyla didelių problemų. Drabužių stovas Pastaraisiais metais tradicinės džiovyklos, kurios veikia netolygiai, kelia džiovyklos kokybę ir aptarnauja po pardavimo, yra daug problemų.