Namuose > Naujienos > Turinys

Aprangos pakabinimo procesas iš galvanizavimo

May 15, 2017

Daugelis žmonių labai mėgsta naudoti "Clothing Rack" elektrolitinius pakabos ir tada mes nustatome atsargumo priemones, kai pakabos pakabos:

Visų pirma, Aprangos stovo elektrolizės procese vandens kokybė yra labai svarbi, geriausia valyti vandenį, geriausia kokybė. Antra, prieš kailio pakabos dangą reikia pašalinti nešvarumus ant kilimėlio pakabos, jei jis blogai tvarkomas, apatinės pakabos po galvanizavimo, drabužių stovo paviršius nėra lygus, jis turės smulkių dalelių, todėl turi įtakos estetikai. Trečia, Venžou kilimėlio apmušimo šviesos procesas Paprastai negalima naudoti koncentruotos azoto rūgšties, turės įtakos dangos sukibimo laipsniui, tačiau taip pat bus sumažintas buvimas ore per tam tikrą laiką, kad šluoste nebūtų ilgo Laiko kontaktas, šis linkęs į oksidaciją.

Namuose daugelyje džiovinimo prekių ženklų stalviršių, "Clothing Rack", kaip pasirinkti tinkamą savo prekės ženklą, kad galėtumėte prisijungti? Tai labai svarbu prekiautojams. Džiovyklės pateikiamos žemiau trijų taškų:

Vienas iš džiovyklių gamintojų gamina "Clothing Rack" pajėgumus kaip? Patikrinkite, ar kokybės sistemos standartų sertifikavimo prekės ženklas, siekiant ištirti, ar iš tiesų tai daro pagal kokybės sistemos standartus gamybai, rasti galimybes bendrauti su "Clothing Rack" supratimu, gali suprasti įmonės prekės ženklo valdymo lygį. Apsilankykite gamybos dirbtuvėje, žr. Gamybos linijų mastą, ar tai geriau nei kiti drabužių laikikliai? Ar parduotuvės produktas yra tvarkingas? Kaip veikia sandėlio valdymo lygis? Šie veiksniai yra visi, ko norėtumėte žinoti prieš prisijungdami prie drabužių pakabos prekės.

Antra, kaip suprasti drabužių pakabos prekės ženklo eksploatacinį pajėgumą? Prekybos ženklo veikimui turėtų būti patikimas mechanizmas, ar nacionalinių atostogų metu (pvz., Naujųjų Metų diena, Pavasario šventė, 51, 11) kalbėtojas, ar CCTV turi skelbimus, laikyti viešai paskelbtas medžiagas, yra baigtas. Vieningą visos šalies planavimo reklaminę veiklą? Tai gali atspindėti prekės ženklo veikimą, yra tobulas ir subrendęs.

Trečia, "brand-drying Racks" sertifikato apdovanojimų autentiškumas. Bendra "Clothes Hanger Brand" oficiali svetainė turi daug sertifikatų apdovanojimų, tokių kaip: "Kinijos prekės ženklas", "populiariausias prekės ženklas", "kokybės vadybos sertifikatas" ir kt. Tačiau šio sertifikato autentiškumas franšizės gavėjui yra aiškus supratimas, tai susiję su verslo vientisumo problema. Taip pat galite ieškoti "Baidu" "dešimties dešimtys prekių ženklų", pažvelgti į tuos lagaminai prekių ženklų reitingą, taip pat gali suprasti, kad šie staliniai prekių ženklai, franšizės taip pat atlieka pamatinę vertę.

Jei norite pamirkti drabužių kilimėlį, tai labai paprasta, iš tikrųjų, paprastai, kol 84 valandų vandens tirpalo burbulas gali būti per pusvalandį, tai iš esmės kiekvienas gali lengvai padaryti, arba gali naudoti 84, kad išbandyti, bet Koncentracija bus didesnė. Be to, jei pakabas yra visas metalas, gali būti dedamas ant ugnies, kad iškeptų ar garuose, puodai taip pat gali atlikti dezinfekavimo vaidmenį arba ilgą laiką gali būti tiesiogiai pastatytas į saulę, taip pat turi gerą dezinfekcijos efektą .