Namuose > Naujienos > Turinys

Drabužių stelažų šou

Aug 01, 2017

Kablys mano, kad nereikia sakyti, mes visi žinome, kas yra jo naudojimas. Beveik kiekvienas namų ūkis turi pakabą, "Clothing Rack" pakabą galima sakyti, kad kiekviena šeima nėra ir jo trūksta. Tačiau šiandien, kaip sako, pakabos gamintojai nenaudoja drabužių kilimėlio džiovinimo, bet prekybos centre buvo naudojamas drabužių pakabos demonstravimas.

Mall, beveik visi drabužių kelnės yra parodytos su pakaba. Su kilpeliu, rodančiu drabužius, būdingas tam tikras trijų matmenų vaizdas, o ne per daug vietų. Ir drabužiai nebus sulaužyti, todėl vartotojai gali vizualiai jausti drabužių spalvą, dizainą, tekstūrą ir pan. Drabužių stalviršinių pakabos gamintojai laikosi griežtai, neatsižvelgiant į namuose ar prekybos centruose, tačiau turi būti geresnis pakabos kokybei skirtas prekybos centras, drabužių stovas arba prastas pakabas turės įtakos žmonėms, gerai pažvelgus į pagrindinį drabužių vertinimą.

Plastikiniai pakabos gamintojai gamina įvairius aukštos kokybės, vidutinio dydžio plastikinius stalviršius, Venžou stalviršius, kelnes ir reklaminius stendus ir pan. Turite aukščiausios klasės dizainą ir daugybę modelių, drabužių stogo kostiumai, kasdienio drabužio, moteriškų drabužių, odos gaminių, drabužių stovo vaikų drabužių ir tt, kurių kiekvienas turi atitikimo produktus, tinka jums.

Pirma, visų pirma, kad grindų lentynose nebūtų sunkesnių drabužių. Kai pakabas priaugti sunkesnius drabužius, jis gali būti deformuotas arba sulaužytas. Pakaba patys nėra didelės talpos, drabužių stovas gali turėti tik bendrą drabužių svorį, jei per sunku, drabužių stovas, tada ji negali palaikyti, drabužių stovo lengvai pakenkti pakabai, jis daugiau nebegali toliau naudoti . Ir jei jis yra pažeistas, kai drabužiai pakabinami, "Clothing Rack" yra lengva nugriauti drabužius, apgadinti drabužius, todėl pasekmės yra rimtesnės.

Antra, stenkitės, kad nebūtų dėvėti pakabos odos. Drabužių stovas Pakabos oda paprastai yra minkštesnė, ją lengva dėvėti, o kai ji yra dėvima, tai pakenks blizgesio ir gražaus drabužių stovo, bet taip pat lengvai rūdžių. Kai jis yra dėvimas ar net rūdys, jei jūs vis dar naudojate drabužius, jie gali būti lengvai pritvirtinti ant rūdžių drabužių, kad sugadintumėte drabužius.

Trečia, pabandykite išvengti kontakto su pakabu ir drėgme. Kadangi pati pati pakaba yra vandens, ji yra labai pažeidžiama dėl jos korozijos ir minkštėjimo, lengvai palikite bakterijas, drabužių stalčius, kad jūsų sveikata būtų stengiamasi išvengti pakabos ir drėgmės. Paprastai naudokite pakabą, kad išdžiovintumėte drabužius, "Clothing Rack", bet taip pat pabandykite išdžiovinti vandenį, be to, lengvai pertraukite patalynę, "Clothing Rack", jei per daug vandens, drabužiai yra per sunkūs, bet taip pat lengvai sukelia deformaciją ir skaldytą pakabą.

Neseniai vienas iš populiariausių draugų, naudojančių sukamąja pakabą, yra. Pasak pardavėjo pardavimų, šis saugojimo būdas yra naudoti kabantį būdą pakabinti drabužius, kabinti drabužius yra tris kartus didesnis už tradicinį drabužių spintą, visą drabužių spintelę galima pasukti 360 laipsnių, "Clothing Rack" prieiga yra labai patogu, o kabantys drabužiai daugiau sklandaus sukimosi, drabužių stovo apatiniai stalčiai, kakliukai, veikla, drabužių stovas, pavyzdžiui, traukite krepšį ir kitus smulkius komponentus, drabužių stovas, bet taip pat geriau rūšiuoti drabužius, kad išspręstų tradicinius drabužių spinta drabužius sunku, kabantys rūbai sunku rasti drabužiai ir kiti klausimai. Apranga Rack Nuo mažų iki vidutinių, didelių ir kitų skirtingų specifikacijų, gali atitikti skirtingą erdvę. Nesvarbu, ar tai yra nauja spinta ar senojo spintelės transformacija, yra labai lengva įdiegti.