Namuose > Naujienos > Turinys

"Clothing Rack" techninis turinys

Drabužių stelažų pakėlimas dabar yra ne tik paprastas džiovinimo drabužis, drabužių stovas ir daug daugiau žmonių, norinčių pagražinti balkoną, pagražinti mūsų naują namų funkciją, nes jos techninis turinys nėra didelis, pastaraisiais metais pramonės šakos lygis nėra didelis. , "Clothing Rack" visus džiovinimo spintelės prekės ženklus. Pavyzdžiui, grybavimas iš "Clothing Rack" leidžia mums nusipirkti džiovinimo spinteles ir galiausiai praleisti šiek tiek laiko.

1 rinkimai viduje puikios kokybės drabužių stovo prekės ženklą. Drabužiai Rack Hand, skriemulių komponentai, viela, šie trys yra dėmesio, ranka yra raktas. Tiesą sakant, "Clothing Rack dry" strypai yra beveik nieko blogo. Dabartinė geriausios geros rankos kokybė, dr, super tvirtas, 堪称 modelis.

2 sumontuotos džiovyklos. Gali būti nustebinti, kad džiovinimo spintelių problema iš tiesų yra pusė laiko, nes įrengimas nėra standartizuotas. Specifikacijos diegimas prailgins gaminio gyvybes. Priešingai, skubotas įrengimas, bus netinkamas naudojimas, drabužių stovas sukelia priežiūros. Dabartinis įrengimo mokestis yra apie 30 juanių, jei leiskite man pasirinkti, aš norėčiau pigiau išleisti 60 juanių, kad profesionalus atsakomybės įdiegti žmones. Diegimas yra pagrindinė nuoroda! Turiu gilų patirtį. Platus, Budos rajonas, "Clothing Rack" primygtinai rekomendavo namo dr., Įrengimo lygio pirmos klasės. Drabužių parduotuvė Nors atrodo, kad mokestis imamas tik 30 juanių.

Ir tada pabrėžė: standartizuotas įrengimas yra labai svarbus, prašome pasirinkti kvalifikuotą ir atsakingą įrengimo personalą. Rankų džiovinimo lentynose lengva pamiršti įrengimo detales: sumontuoti džiovinimo spintelės, drabužių stalviršį atkreipti dėmesį į linijos rankeną visą išėjimą, griežtai, tai padės sklandžiai veikti ir išvengti kortelės linijos. (Įgūdžiai: rankena traukite laidą, priveržkite jį sandariai ir tada purtykite), nepamirškite tai, Aprangos stalviršis turi 30% klaidos, kurią sukelia kortelės linija.

3. Pirmoji pastaba: pirmosios sausos strypos žemyn (jei rastas sausas strypas neatsiranda, toliau nekeiskite, drabužių stalą galite pabandyti pakabinti drabužius įkelti), pakabinkite drabužius, pakartokite aukštyn ir žemyn maždaug 20 kartų po bėgimo , Smooth.

Pakabos vaidmuo yra pakabinti drabužius. "Clothing Rack" yra ankstesni Kinijos populiarūs baldai. Senovėje pakabukas pagamintas iš medžio, "Clothing Rack", tačiau šiais metais "Wenzhou" pakabos medžiaga jau seniai pasikeitė. Paimkime kelių kategorijų Venžou pakabų detales.

Pirmasis yra medinis staliukas, drabužių stovas, kuris gaminamas sausoje drėgmėje 18 ° C temperatūroje ir džiovinamas po to, kai gamyba baigiama. Aprangos stovas Medienos naudojimas, kad drabužiai būtų arti natūralaus šilto ir elegantiško bendrų išlaidų suvokimo prasme, o pati medžiaga nėra užteršta. Bet lengviau vanduo lengvai atsilaisvins pakabas lengvai drėgna moldy.

Antrasis yra plastikinis pakabukas, "Clothing Rack", kuris dabar yra naujausias ir populiariausias medžiaga. Iš plastiko pakabos kokybę lengva nešiotis, o apdorojant nėra lengva pasakyti, kad išlaidos nėra didelės, gali pagaminti skirtingas pakabos spalvas, "Clothing Rack", bet gamybos ir perdirbimo procese yra lengva užteršti Medžiagos aplinka Apatinio drabužių svoris yra ribotas, už deformacijos ribų ar net sugedęs. Trečias už audinio kilimėlį, mielas mielas taip pat gali apsaugoti pečių, nėra deformuoti, drabužių stovas yra siaura drabužių asortimento naudojimas negali būti šiek tiek didelis, o po valymo rankenos negali būti purvinas. Ir daugelio rūšių pakabų, skirtų Venžou stalčiams, priežiūra, yra vienas iš geriausiai įmanomų pirktų, gali tikėtis po džiovyklos pardavimo parduoti aukštos kokybės produktus ir tobulinti garantijos ir priežiūros sistemą; Antrasis išplėsti džiovinimo staliuką. Naudojimasis gyvenimu, siekiant užtikrinti reguliarią techninę priežiūrą, "Clothing Rack", siekiant užtikrinti, kad liftas yra labai sklandus, trintis labai sumažintas, skriemulys tarp nusidėvėjimo laipsnio labai sumažintas, gali žymiai pratęsti džiovinimo laiką Stovas; Jos keturios aliejaus naudojimas yra geriausias tepalai, siuvamosios mašinų alyva, nenaudokite maisto aliejaus arba kieto sviesto.