Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto vitrina Produkto kalba

May 15, 2017

Kiekviena vitrinos rūšis gali išreikšti savo "Food Display Showcase" reprezentatyvius kalbos produktus, maisto skydus, kad žmonės galėtų išreikšti kalbą, ne mažiau nei reklamos marketingo strategija, vitrina yra tiesioginė produkto informacija, skirta vartotojams pirmą kartą perduoti Maisto demonstravimo vitrinos procedūra. Vitrina gaminti gražius produktus, visada galima rasti vieną akį, noras nusipirkti žmonių yra tik keletą minučių ar net kelias sekundes nuspręsta praleisti šį geriausią laiką, pirkinys palaipsniui išnyks sąmonėje. Maisto demonstravimo vitrina Pasirinkite gerą maisto vitrina, per pirmas 1 sekundę leiskite klientams atrasti jūsų produktą, tada gali turėti "Food Show Showcase" galimybę leisti pardavėjui ir klientui pasiekti sandorį. Maisto produktų vitrina, kad būtų galima pateikti informaciją apie maistą vartotojams.

1 maisto produktų vitrinos turi apsaugoti maisto saugumą

2, maisto produktų vitrinos turi būti stiprios perspektyvos, Maisto demonstravimo vitrina gali rodyti visą gaminių asortimentą, gražų ir patvarų.

3, maisto skydeliai turi padaryti parodos plotas, kad būtų skaidrus skaidyti, tegul maisto ekranas tvarkingas, leiskite klientui pasirinkti iš pirmo žvilgsnio.

4, maisto produktų vitrinos turi būti stabilus apšvietimas, maistas su vitamino D vitamino padidėjimu, elektra ir maistas.

5, maisto skydelių purškimo dažams reikia aplinkos apsaugos, lygios kietumo, kad ekrano spintelė būtų nauja laipsnių, kad būtų užtikrintas eksponatų poveikis

Jei ekrano spintelė yra stiklo medžiaga, maisto skydo vitrina ilgais atstumais gali būti lengvai sugadinta, tai, kad transportavimas su vitrinomis sukėlė tam tikrų sunkumų, ir šiek tiek neatsargus, kiltų daugiau problemų.

Pagrindinių problemų transporto proceso pristatymas yra: vitrina deformacija, kampų pažeidimas, sulaužytas stiklas, vielos sulūžimas ir pan. Jei norite užkirsti kelią pirmiau minėtai maisto parodymų vitrinos situacijai, išvengti nuostolių, verta daug dėmesio skirti šiam darbui atlikti.

Pirma, kai kuriems klientams labai daug dėmesio skiriama kokybei, maisto parodymų vitrinos detalėms, labai atsargiai prekybai, pakabinamam titanu, kiek tai įmanoma, kad klientai galėtų pristatyti "nuo durų iki durų". Tai taip pat yra tiesioginis būdas prekiauti, kad klientai galėtų susipažinti su "Hong Ti" kokybe.

Prieš išsiunčiant gamyklą, dar kartą patikrinsite, maisto parodymų vitrina informuos klientą apie duris, patikrinkite priėmimo ekraną, siuntą. Žinoma, jei dėl nelaimingų atsitikimų padaroma žala, taip pat galima įsigyti mūsų techninę pagalbą.


Antra, "Foshan", netoliese esantiems Guangžou klientams, "Food Display Showcase" gali prašyti specialių automobilių "nuo durų iki durų". Šis būdas tinka tik vitrinos pritaikymui ir vitrinos gamybos gamykloms, atstumas nėra labai toli nuo pasirinktos situacijos. Žinoma, pakabinamas titanas taip pat bus grindžiamas vitrina "Food Show Showcase" skaičiumi, be laidų nuo durų iki durų.


Trečia, logistika yra tai, kad vidaus vartotojai gauna ekrano korpusą, taip pat yra tikimybė, kad žala bus šiek tiek didesnė nei ankstesnė, tačiau taip pat labiausiai naudojama vitrinos pramonės transportavimo metodu.