Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto vitrina Vitrina pagal užsakymą

Visų pirma maisto indų vitrina, dedama į maistą, turėtų būti dedama lygiagrečiai, jei ji skiriasi, tada galite pasirodyti vertikaliai. Kai prekės yra rodomos, Maisto demonstravimo vitrina klasifikacija ir klasifikacija turėtų būti aiški tarp vertikalių linijų, prekės ir prekės turi būti gerai tarp viščiuko ir vištienos linijos, kiaulių ir kiaulių, Maisto demonstravimo vitrina galvijų ir galvijų ir tt, Kitas, grindžiamas tokiu stumdymu, turėtų aiškiai pasidalyti, taip lengva valdyti, siekiant palengvinti pirkėjų pirkimą. Jei ekrano spintelyje yra du sluoksniai, mes galime įdėti nedidelį kiekį virtos maisto, įdėto į viršutinį maisto parodymų vitrinos daugiasluoksnį elementą.

Ir tada visas maistas turėtų laikytis pirmojo pirmas pirmojo principo principo, ir apskritai galime padalinti maistą į karštą ir nekarštą maistą dviejų kategorijų. Maisto vitrina Vitrina po mažos kategorijos karšto maisto yra padalinta į kepta, kepta, halogeninė, kepta, virta klasė; Nekarštų maisto šaldytų patiekalų; Duona yra padalinta į duoną, Kinijos ir Vakarų taškus, "West Point", tortą, pyragą. Ekranas turi būti rūšiuojamas pagal didelę klasifikaciją, "Maisto demonstravimo vitrina" mažą klasę, "Maisto produktų demonstravimo" vitrina toje pačioje vienos rūšies produkto ekrane regione ir aiškiai pažymėta.

Atkreipkite dėmesį, kad atitiktų principą "pirmasis pirmasis išėjimas", senas prekes įdėjus į eilutę, naujas prekes viduje ir tinkamą ir tvarkingą. Maisto demonstravimo vitrina Tuo pačiu metu mes taip pat galime atsižvelgti į virtos maisto savybes ir sezoninius pokyčius, kad prekių rodymas taip pat pasikeistų, turėtų būti įprasta gerų prekių pardavimo, kad padidėtų ekrano paviršius, padidėtų pardavimai .

Reklaminiams elementams, informacinių biuletenių ekranas turėtų būti padidintas, "Food Display Showcase" apimtis, akivaizdu vieta. Taip pat turėtų padidėti ir sezoninis prekių rodymas, pvz., "Ching Ming Festival" skrudinta kiauliena, "Dragon Boat Festival" koldūnai, mėnulio pyragai ir tt, "Food Show Showcase" kitos prekės turėtų būti pagrįstos pardavimų dydžiu, siekiant nustatyti ekrano plotą.

Rekomenduojama, kad kai kurie iš virtų maisto parduotuvių operatorių galėtų naudoti aukščiau aprašytus kelis būdus, kad maisto produktų ekranas būtų tinkamai pateiktas maisto produktų ekrane. Maisto demonstravimo vitrina. Manau, kad šie metodai taip pat gali veiksmingai padėti jums pagerinti maistą. Pardavimai

Perkant ledus, reikia atsižvelgti į tris elementus: ekrano darbo aplinkos temperatūrą, ekrano spintelę. Aukštos klasės mašinos konfigūracijos (pvz., Kompresoriai, varikliai, maisto parodymų vitrinos kondensatoriai ir tt) užtikrina, kad mašina būtų patvari. Aplinkos temperatūra taip pat yra svarbus veiksnys, jei parduotuvė yra didesnėje aplinkos temperatūroje. Pasirinkti aukščiausios temperatūros indikatorius.

Vitrina naudojama norint išsaugoti ledų ekraną, pvz., Itališką ledą, "Food Display Showcase", jo laikymo temperatūra yra nuo -16 ~ -18 laipsnių, tada mes turime pasirinkti ekraną, kad atitiktų reikalavimus, išlaikant ledų skonį. .

Ekrano spintelė turėtų leisti klientui aiškiai matyti viduje laikomą ledą. Tuo pačiu metu ledų demonstravimo kabinetas yra gražus ir naujas, "Food Display Showcase" būtina parodyti dizaino reikalavimus. Ekrano spintelės dydis priklauso nuo parduotuvės ploto, atsižvelgiant į harmoniją su aplinkiniu maistu.

Spintelių spintelės turi ilgą laiką veikti, "Food Display Showcase" energijos vartojimo efektyvumas tapo vienu iš veiksnių, kurie turi įtakos ekrano kabinetui.