Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto vitrinos paralelinis ekranas

Jun 05, 2017

Maisto demonstravimo vitrina Pirma, jie turi būti dedami lygiagrečiai, kai maistas yra dedamas, jei jis skiriasi, gali būti vertikaliai parodytas ekranas. Prekių rodymas, klasifikavimas ir klasifikavimas turėtų būti vertikalios linijos tarp aiškių maisto parodymų vitrinos prekių ir prekių turi būti lygios ir tvarkingos, viščiukas ir viščiukas linijoje, kiaulės ir kiaulės, galvijai ir galvijai ir tt, kitas pagrindas Ši analogija turėtų būti aiškiai padalinta, taip lengva valdyti, patogi klientams pirkti. Jei vitrina turi du aukštus, viršutiniame sluoksnyje gali būti dedama nedidelė virtos maisto dalis, o daugiasluoksnė dalis gali būti dedama ant apatinio aukšto.

Tada yra mėsos ekrano spintelė, visas maistas turėtų laikytis pirmųjų pažengusios iš problemos principo, ir apskritai galime padalinti maistą į karštą maistą ir ne karštą maistą dviejų kategorijų. Antra, atsižvelgiant į nedidelę karštųjų maisto produktų klasifikaciją, ji suskirstyta į kepta kepta, kepta, halogenine, kepta, virti klasę, "Food Display Showcase" nekarštų šaltų maisto produktų kategoriją; Duona yra padalinta į duoną, vakarietiškus pyragaičius, pyragaičius, pyragaičius ir kepinius. Ekranas turi būti klasifikuojamas pagal didelę kategoriją, mažą kategoriją, maisto parodymų vitrina, panašus vienas produktas rodomas zonoje ir yra aiškiai pažymėtas.


Atkreipkite dėmesį į pirmiau išvardytus pažangiausius principus: garažas linijos priekyje, nauji produktai, dedami į vidų, ir išdėstyti tvarkingai ir tvarkingai. Tuo pačiu metu mes taip pat galime atsižvelgti į virtų maisto produktų savybes ir sezoninius pokyčius, kad prekių rodymas taip pat atsirastų tam tikro pokyčio, įprastų gerų prekių pardavimo, Maisto vitrina turėtų būti padidinta, Pagerinti pardavimus.


Dėl reklaminių daiktų, ekrano naujienos turėtų būti padidintos, maisto parodymų vitrina turi kiekybinį požiūrį ir vietą. Ypatumas, sezono prekių rodymas taip pat didėja, Maisto demonstravimo vitrina, pvz., "Qingming Festival" skrudinta kiauliena, "Dragon Boat Festival" Zongzi, rudens mėnulio pyragai ir tt, kitos prekės turi būti pagrįstos pardavimų dydžiu, siekiant nustatyti ekrano plotą .


Taigi mėsos spintelės šaldytuvas pasiūlė, kad kai kurie veikiantys savininkai gali naudoti anksčiau aprašytus metodus, kad tinkamai pristatytumėte maisto produktus valgykloje, manau, šie metodai taip pat gali padėti jums pagerinti maisto pardavimą.