Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto demonstravimo vitrina "Užklausa"

Jun 19, 2017

Daugelis žmonių nesupranta virtuvinių maisto produktų reikalavimų, atrodo, kad viskas nori čia įdėti, pvz., Saugojimo dėžutė, maisto parodymų vitrina. Aš nežinau, kad šis požiūris yra labai blogas, skirtingi maisto produktai yra skirtingi, todėl yra ir Vieną kartą į šaldiklį tiekiamas maistas, tai pagreitins senėjimą, racionalus šaldiklio naudojimas yra labai svarbus.

Taigi tada, kaip naudoti protingą šaldiklį, tapo dauguma žmonių, kuriems rūpi problema. Šaldiklio temperatūra paprastai yra maždaug -18 ° C, esant šiai temperatūrai, Maisto demonstravimo vitrina, bendrosios bakterijos bus nužudytos arba slopinamas jos dauginimas, taigi maisto produktas saugomas geresniam išsaugojimo efektui. Tačiau užšaldymas nėra suprantamas taip, kad būtų galima visiškai nužudyti bakterijas, tačiau kai kurios žemos temperatūros bakterijų išgyvenimas gali išgyventi stipriu šalčio atsparumu. Taigi, dar vienas požiūris, jei spintelė nėra dažnai valoma ir dezinfekuojama, "Food Display Showcase" tai taps kai kurios bakterijų patogios atsparos.

Be to, spintelėje esantis maisto produktas taip pat gali būti per daug, kad temperatūra maistą veiktų už žemos temperatūros ribų ir dėl didelės vidinės temperatūros, kurią sukelia pablogėjimas. Pavyzdžiui, pigiai nusipirkti prekybos centrą, kad pirktumėte vieną, išgerkite vieną iš duonos, didelius maišus su virtų dušu ir negalite valgyti, galite pakrauti iš pakuotės, tada užšaldyti, nesijaudink, pasibaigė.

Įšaldytuose sąlygose niekada nėra ilgų formų. Išimkite mikrobangų krosnelę, minkštą ir šviežią kaip bet kada! Šaldomas šildymo laikas gana trumpas, galutinis šildymo temperatūra gali būti kambario temperatūra. Geriausia užšaldyti pakuotę. Kadangi jis pašildomas iki kambario temperatūros, nebijokite plastikinių maišelių toksiškų medžiagų, pvz., Problemos, skilimo. Tai yra tas pats, kai ryžių duona išimama iš spintelės. Maisto vitrina Vitrina Pirkite šviežias žirnius, žolelių žirnelių, nulenkite tiesiai į maisto maišelį, nepamirškite per daug per daug, sandariai uždarytą gerą antspaudą, galėsite tiesiogiai įšaldytą. Valgykite, kai jums nereikia užšalti, plauti tiesiai į vandenį galima virti. Šis perdirbimo būdas, kad daržovių vanduo greitai formuotų reguliarius ir mažus ledo kristalus, Maisto demonstravimo vitrina tolygiai išplito į ląstelę, daržovių audinys nebus sunaikintas, o vidinis cheminis daržovių procesas negali būti atliekamas , Todėl grybai ir pelėsiai negali išgyventi.

Ir tada visas maistas turėtų laikytis pirmojo pirmas pirmojo principo principo, ir apskritai galime padalinti maistą į karštą ir nekarštą maistą dviejų kategorijų. Po to, kai nedidelė kategorija karšto maisto yra padalinta į kepta, kepta, halogeninė, kepta, virta klasė; Nekarštų maisto šaldytų patiekalų; Duona yra padalinta į duoną, Kinijos ir Vakarų taškus, "West Point", tortą, pyragą. Ekranas turi būti rūšiuojamas pagal didelę klasifikaciją, mažos klasės, Maisto demonstravimo vitrina, tokia pat rūšies vieno produkto rodymas regione ir aiškiai pažymėtas.

Atkreipkite dėmesį, kad atitiktų principą "pirmasis pirmasis išėjimas", senas prekes įdėjus į eilutę, naujas prekes viduje ir tinkamą ir tvarkingą. Maisto demonstravimo vitrina Tuo pačiu metu mes taip pat galime atsižvelgti į virtos maisto savybes ir sezoninius pokyčius, kad prekių rodymas taip pat pasikeistų, turėtų būti įprasta gerų prekių pardavimo, kad padidėtų ekrano paviršius, padidėtų pardavimai .

Reklaminiams elementams, informacinių biuletenių rodinys turėtų būti padidintas, apimties jausmas, vieta akivaizdu. Taip pat turėtų padidėti prekių sezoninis prekių rodymas, Maisto demonstravimo vitrina, pvz., "Ching Ming Festival" kepta žindenė, "Dragon Boat Festival" koldūnai, mėnulio pyragai ir tt, kitos prekės turėtų būti pagrįstos pardavimų dydžiu, siekiant nustatyti ekrano plotą.