Namuose > Naujienos > Turinys

Maisto vitrina didžiausia šiltai

May 10, 2017

Maisto vitrina dažniausiai naudojami didelio tankio lentos dažai, dažomi daugiau nei šiltai pagal gaminio stilių, su geležies modeliavimo rėmeliu ir kitomis medžiagomis.
Profesinė gamyba iš įvairių Zhangui, mes bus grindžiami klientų poreikius, pritaikytus, nuo svetainės dydžio, dizaino brėžiniai, patvirtinimo statybos iki priėmimo pabaigos, maisto demonstravimo vitrina teikti vieno langelio paslaugos Pagrindinis verslas: prekybos centrai vitrina gamyba Parduotuvė vitrina gamyba, papuošalų vitrina, kosmetikos vitrina, papuošalų vitrina, drabužių vitrina, nedideli buitinės technikos vitrina, mobili vitrina, batų kabinetas, vaikų spintelės, spintelės, automobilio pagalvių vitrina, vyno vitrina, namų paslaugos vitrina, "Food Show Showcase" vitrina, Patalynės vitrina, rankdarbių vitrina, apatiniai vitrina, "Food Display Showcase" maisto vitrina ir kita vitrina.
Verslas: Anhui, Anqing, Bengbu, Božou, Chaohu, Chizhou, Chuzhou, Fuyang, Hefei, Huaibei, Huainan, Huangshan, Lu'an, Ma On Shan, Sudžou, Tongling, Wuhu, Xuancheng.
Skaitiklių pristatymas yra labai svarbi viso sandorio dalis.
Jei ekrano spintelė yra stiklo medžiaga, tolimojo susisiekimo gali būti nesunku sulaužyti, dėl kurio parodos transportavimas sukėlė tam tikrų sunkumų, o šiek tiek neatsargus, bus daugiau problemų.
Pagrindinės problemos transporto proceso demonstracijoje yra: deformacijos demonstravimas, kampinės padėties pažeidimas, stiklo pažeidimas, laidų pertraukimas ir pan. Jei norite išvengti pirmiau minėtos situacijos, kad išvengtumėte nuostolių, verta daug pastangų atlikti šį darbą. Pirma, kai kuriems klientams labai daug dėmesio skiriama kokybei, detalėms, labai atsargiems sandoriams, "Hong Titanium" bando leisti klientams pasirinkti Pakelkite duris. Maisto vitrina Tai taip pat yra tiesioginis būdas prekiauti, kad vartotojai galėtų atpažinti "Hong Titanium" kokybę.
Prieš išsiuntimą gamykla pirmiausia vėl patikrins, o tada praneša kliento dureles, patikrinkite, ar jis priimtas, į siuntą. Žinoma, jei žala nėra žmonių, mes taip pat palaikome pardavimą.
Antra, Foshan, Guangzhou, šalia kliento, kreipkitės į pristatymo duris. Šis metodas tinka tik vitrinos "custom side" ir vitrinos gamyklai, atstumas nėra labai toli, kad pasirinktų atvejį. Žinoma, "Hong Titanium" taip pat bus grindžiamas vitrinos skaičiumi, be laidų nuo durų iki durų.
Trečia, logistika yra tai, kad vidaus klientai gauna ekrano spintelių pasirinkimą, bet ir žalos tikimybę, kuri yra šiek tiek didesnė nei ankstesni du būdai, bet ir vitrina pramonę, dažniausiai naudojamus transporto metodus.
Kiekviena vitrinos rūšis gali išreikšti savo tipišką kalbos produktą, kiek tai susiję su produkto reklamos marketingo strategija, vitrina yra tiesioginė produkto informacija vartotojui pagal pirmąją A procedūrą. Parodykite vitrina, kad galėtumėte daryti gražius produktus, visada galima rasti, žmonės nori pirkti, yra tik keletą minučių ar net keleto sekundžių nuspręsti, praleisti šį aukso laiką, pirkinys palaipsniui išnyks sąmonėje. Pirmą kartą per 1-2 sekundes pasirinkite gerą maisto vitrina, kad klientai galėtų rasti jūsų produktą, tada turėsite galimybę leisti pardavėjams ir klientams susitarti. Maisto pristatymas atlikite šiuos dalykus, galėsite gauti labai geros informacijos apie maistą, kad galėtų ją perduoti vartotojams.
1, maisto skydai turi kontrastuoti maisto saugumą
2, maisto skydeliai turi būti labai matomi, gali parodyti maistą visomis kryptimis, gražia ir patvari.
3, maisto produktų vitrinos turi atlikti aiškų ekrano plotą, kad maistas būtų parodytas taip, kad klientai iš pirmo žvilgsnio pasirenktų.
4, maisto produktų vitrinos turi šviesos stabilumą, mažą šilumą, sutaupyti elektros energijos ir sumažinti žalą maisto poveikiui.
5, maisto ekranų spintelių dažai turi aplinkos apsaugą, pakankamai sklandų kietumą, siekiant išlaikyti naują kabinetą, siekiant užtikrinti, kad eksponatų poveikis