Namuose > Naujienos > Turinys

Supermarketų lentynos Lengvas montavimas

Jul 11, 2017

Pagrindiniai prekybos centrų lentynų komponentai yra šie: iš stulpelio, grindų, laminatų, prekybos centro lentynų atraminės plokštės, stogo, kronšteino, pėdos, prekybos centrų lentynų apsauginio dangčio, pertvaros, kainų juostos ir kitų komponentų. Skirtingi skirtingų komponentų modeliai, galinė dalis gali būti centrinė atrama, nugaros tinklas, prekybos centro lentynos anga. Skalbimo stovas taip pat su šviesos dėžėmis, lempomis, reklaminiais skydais ir kt.

Parduotuvių lentynos gražiai suprojektuotos, lengvai montuojamos, "Supermarket" lentynos tvirtos, tinka prekybos centrams, parduotuvėms, parduotuvėms ir kitiems ekranams. Bendra apkrova 200KG viename sluoksnyje. Parduotuvių lentynos Parduotuvių parduotuvėse lentynos sudarė didžiąją daugumą prekybos centrų, prekybos centrų lentynose, kaip tai ypač svarbu.

Rinkodamas prekybos centrų lentynas rinktis savo parduotuvės atmosferą, panašią į lentyną, "Supermarket Shelving" yra ne per aukšta arba per trumpa, bendrasis aukštis - nuo 1,8 metro iki 2,2 metro. "Supermarket" lentynos, kurių tarpas tarp sluoksnių gali būti pernelyg aukštas, pernelyg aukštas mažesniems produktams, labai švaistys lentynos išteklius.

Apskritai į prekybos centrą įeina keletas kasdienių reikmenų, prekybos centrų lentynos, tokios kaip šampūnas, popieriniai rankšluosčiai ir kiti dažniausiai naudojami daiktai. Parduotuvių lentynos Eksportas įdėti smulkius daiktus, valgyti prekes. Kaip ir sojos padažas ir kiti dažniausiai naudojami daiktai, kuriuos reikia įdėti į lengvesnę vietą.

Skirtas pagal atskyrimo tipą, švieži, daržovių, klasės plotas, drabužių plotas, buitinė technika ir kt. Brangūs dalykai, naudojami puikiai vitrinos ekrane, pavyzdžiui, kosmetikai, galite įdėti į gražią lentyną. Spintelių atviros lemputės, "Supermarket" lentynos ir stiklas yra permatomi, tai gali parodyti prekės ženklo įvaizdį.

Per pirmuosius trejus šių metų ketvirčius Kinijos internetinės prekybos rinka pasiekė daugiau nei 2000 milijardų, o "Supermarket Shelving", palyginti su tradicine mažmenine prekyba, atrodo, yra menkas. Anksčiau šiais metais Kinijos mažmeninės prekybos pramonė iškilo dėl įvairių rūšių krizės. "Supermarket shelving" Tiekėjui rinkti aukštos kanalo mokesčius, kuriuos sukelia kainų skatinimas, taip pat produktų kokybės problemos, kad visa pramonė galėtų sukelti precedento neturintį spaudimą. Parduotuvių pelno marža mažėja, mažėjo veiklos sąnaudos, dėl kurių sumažėjo mažmeninės prekybos verslo operacijų maržos, o tai turėjo įtakos prekybos centrų pramonei, "Supermarket Shelving" ir taip paveikė prekybos centrų lentynų pardavimus. Parduotuvių lentynos Remiantis apklausa, pirkdami internetu, kad prisijungtumėte prie konkurso, galite pakeisti dabartinį Kinijos mažmeninės prekybos modelį. Apklausa rodo, kad didžiausias Kinijos populiariausių 5 proc. 100 populiariausių įmonių pradėjo internetinę prekybos platformą ir veikia gerai, beveik pusė įmonių turi atlikti pirkimą internetu, tačiau susiduria su sudėtingomis situacijomis. "Supermarket shelving" 10% įmonių vis dar sakė, kad internetinės parduotuvės Šalia.