Namuose > Naujienos > Turinys

Parduotuvių lentynų pagrindinė sudėtis

Pagrindinės prekybos centrų lentynų sudedamosios dalys yra šios: iš stulpelio, grindų, prekybos centruose lentynų laminatuose, plokštumoje, stoge, laikiklyje, kojose, prekybos centruose, lentynose, pertvarose, kainų juostoje ir kituose komponentuose. Skirtingi skirtingų sudedamųjų dalių modeliai, galinė dalis gali būti centrinė atlošai, nugaros tinklas, anga. Skalbimo stovas taip pat su šviesos dėžėmis, lempomis, reklaminiais skydais ir kt.

Kylant temperatūrai, populiari prekių rinka tampa vasaros reikmenų suvartojimas, sušilimas, gėrimas, apsauga nuo saulės, apsauginiai nuo saulės, tinkleliai nuo uodų, uodai, kilimėliai, įdėklai ir kitos prekės. Parduotuvių reklamos yra gausios ir spalvingos, taikomos kai kurios lengvatinės politikos ir net pasiekė 50%. Pramonė teigė, kad šią vasarą vartojimas vartojamas anksčiau nei įprasta. Vasara - tai gėrimų, vaisių sulčių gėrimų vartojimo, parduotuvių lentynų arbatos gėrimų, pieno gėrimų smailės ... ... daugybė gėrimų, dėvimų spalvotu kailiu, anksčiau supakuotų su prekybos centrų lentynomis. Nors didėja įvairių gėrimų rūšis, tačiau iš prekybos centro, norėdami pradėti vasaros šventes, gėrimų pardavimai sudarė svarbią vietą. Nuo gegužės pradžios, siekiant padidinti stiprumą, "Supermarket Shelving" produktų išpilstymo į butelius rinka išaugo. Nesvarbu, ar nauja vasaros prekių versija, ar įvairių prekių ženklų, kad galėtų dalyvauti reklaminių straipsnių, pardavimas nepopuliarus.

Daug nuotraukų, kurias mes galime matyti po to, tai nėra tai, ko jie nori, vadinamosios prekybos centro lentynos, iš tikrųjų daugiau išdėstytos, yra dalykų išvaizda, "Supermarket Shelving", taigi šiuo metu vis tiek reikia suprasti, iš tikrųjų kai jūs pasirenkate , Turėtum pamatyti, kas yra geresnė. Tiesą sakant, "Supermarket Shelving" tikrasis paveikslėlio efektas yra padėti mums pritaikyti ir pasirinkti lentyną, taigi, kai faktinis laiko panaudojimas yra nepagrįstas, šiuo metu "Supermarket Shelving" reikia dėmesio.

Mes žinome prekybos centrų lentynas, kai paveikslėlyje reikia išsamiai paaiškinti pagrindinę padėtį kai kuriose lentynose, jų geras vaizdas yra geras vaidmuo, ir dabar daugelis žmonių gali išsamiai paaiškinti kai kurių lentynų privalumus Konkretus laiko pasirinkimas ar tai, ką reikėtų suvokti, yra geriausias, mes tikrai tikimės, kad kiekvienas, pasirinkęs lentyną, kai galės žinoti šios lentynos vertę, "Prekybos centro lentynos", tik pasitelkdamas tikslą įvertinti.

Patogių parduotuvių prekybos centro lentynose, kaip išdėstyti naujokų išdėstymą, yra labiau sunku, formalus supermarketų maketų išdėstymas, dekoravimas ir įrangos dydis. Visų pirma, šio kūrinio išdėstymo metu pirmiausia turite nustatyti pagrindinės veiklos rūšį, kokia kategorija, visuotinės prekybos centrų patogumo prekių rūšys yra alkoholiniai gėrimai ir tabakas, gėrimai, neapsaugoti maisto produktai (sausainiai, užkandžiai, virti maisto produktai, Maistas, tonikas ir kt.) Daržovės, vaisiai, jūros gėrybės, prekybos centrai Lentynos iš šviežių mėsos produktų, sojų produktai, miltų produktai, virti maisto produktai Lu Cai, marinuoti kimchi, šaldyti maisto produktai ir kt.), Grūdai ir aliejus, prieskoniai, kasdieniai reikmenys Dienos, trikotažas, tualetinis popierius, virtuvė Santechnika, plastikiniai gaminiai, nerūdijančio plieno gaminiai ir tt), prekybos centruose lentynų stiliaus biuro reikmenys, prekybos centrai lentynų techninės įrangos mažų prietaisų, patalynės, mažų prekių, tokių kaip mažų papuošalų.

Išdėstymas: bendrasis mažų prekybos centrų patogumų parduotuvės kasos aparatas, nustatytas kairėje esančiose durelėse, jei konstrukcija ir linijos priežastys gali būti dešinėje durų pusėje, prekybos aikštelių lentynos vertybės, dedamos į kasos aparato gale ir Šalia kasos priešais gėrimų dėžes. Spintelės ir jogurto vitrinos, smulkios prekės lengvai pavogtos ir klientams sunku rasti, taigi mažos prekės paprastai yra išdėstytos aplink kasos, Pagrindinis maistas, kasdieniai reikmenys, dedami į nugarą, prekės, susietos su "Together", lengva pirkti pirkėjams, prekybos centrų lentynos, jei tai yra komercinė gatvės fasadas arba pietūs ir pramogos šalia greito maisto maisto prekių parduotuvės kasdieniai reikmenys, 5 lentynų skyriai gali būti, "Supermarket" lentynos, pagrindinis kanalas bent 0,9-1,2 m, "Supermarket" lentynos. Sklypo plotas dėl ploto ir įrangos dydžio konflikto gali būti ne mažiau kaip 0,6 metro , Nakajima lentynos dydžio pasirinkimas 1,4 m -1,6 m negali būti per didelis.