Namuose > Naujienos > Turinys

Parduotuvių lentynų pasirinkimas ir dizainas

Jun 19, 2017

Aukšto lygio lentynos paprastai yra mažesnių prekių ženklų, "Supermarket Shelving" regioninių prekių ženklų. Kadangi mažų markių gamintojai paprastai neturi per daug biudžeto, kad savo prekes būtų galima geriau valdyti. Paprastai šias prekes parenka vietos parduotuvės vadovas, o ne prekybos centrų būstinės sprendimų priėmimo taryba. Jei turite nedidelį pasitikėjimo ženklą, leiskite jį nusipirkti.

Tačiau yra keletas specialių prekių ženklų arba etninių maisto produktų, "Supermarket" lentynos bus dedamos į aukštesnę lentyną, o kaina nėra pigi, tikėtini ištikimi klientams, nesvarbu, kaip pirkti, todėl konkrečiai neatsižvelgiama į prekių buvimo vietą.

Vidutinės lentynos, tai yra, iš viršaus į apačią antrosios trijų pakopų lentynos, dažniausiai laikomos pagrindine sritimi, įdėti geriausiai parduodamus produktus ir kitus pagrindinius prekių ženklus. Karštieji daiktai paprastai yra patalpinti lentynų centre ir priešais vartotojo matymo linijos lygmeniu.

Norint gauti šią geriausią poziciją, gamintojai kartais turi sumokėti prekybos centrą. Parduotuvėje mažos prekės šioje srityje taip pat yra nepelningos, "Supermarket Shelving" iš esmės galite pamatyti didesnę kainą ar prekių pelną.

Yra keletas vidutinių prekių ženklų, kad galėtume įsigilinti į prekės ženklą turinčius produktus, jų gamintojai nori sumokėti pinigus čia, o šių prekių ženklų kaina bus daug mažesnė. Be to, "Supermarket Shelving" faktiškai centrinėje zonoje po lentynomis paprastai galima rasti daug mažesnių kainų panašių produktų.

Vaikų linijos regėjimo aukščio srityje, paprastai vaikui patinka, bet ir pakankamai produkto. Jei nepalikite vaiko namuose ir neparduosite apsipirkimo, parduotuvių parduotuvė vidutiniškai išleidžia 10% -40% pinigų. Jei neišleisite pinigų nerealu, duokite jiems ledinuką, balioną, gaiviųjų gėrimų galią, vaisių Ye Hao, bent jau leiskite jiems būti tylūs ir todėl jūs perkate daiktus.

Lentynos apačioje paprastai pateikiama parduotuvės nuosavybė, "Supermarket Shelving" prekės ženklas ir dideli pakavimo produktai. Dėl savo prekės ženklo, nei tos pačios rūšies prekės ženklo skirtumo rinkos lyderis, kaina yra maža ir todėl daugelį klientų mėgo. Tiesą sakant, daugelis prekės ženklų produktų ir prekybos centrų prekių ženklų gamintojai yra vienodi. Kadangi vartotojai visada ras būdus, kaip rasti šių pigių prekių ženklų, jiems nebūtina susitarti dėl jų vietos.

Nors didelis prekių paketas yra prekybos centras ir "Sam Club" ("Sam's Club") ir geras miestas (Costco), tokios parduotuvės konkuruoja ir paleidžiamos vietose, nes jos yra didelės apimties, "Supermarket shelving" kitur nėra tinkamas, protingi vartotojai. Šios konkurencingos prekės kainos, yra didelės grūdų dėžutės, dideli alyvuogių aliejaus buteliai, dideli pakavimo tualetinio popieriaus ritiniai ir pan.

Prekybos centruose iš esmės naudojamas kaitinamasis apšvietimas, nes kaitinamosios lempos šviesa sukurs įprastą spalvą, tačiau energija nėra ideali vieta, todėl kai kurie ekspertai siūlo naują šviesos šaltinio šviesos diodų šviesą. Nors dauguma prekybos centrų šiuo metu yra pakeistos LED žibintų fluorescencinėmis lempomis, siekiant padidinti šviesumą, pagerinti peržiūros ir pirkimo greitį siekiant geresnio efekto, bet vis tiek negali gaminti natūralių ar susipažinę su funkcijos spalva, ty naudojimu Fluorescuojančių miltelių mišinio, ir pridėta raudona, prekybos centrų lentynos žalios, mėlynos ir kitos šviesos agentas siųsti kitą šviesios spalvos. Kaip šviesa yra ant parduotuvių pasirinkimo ir dizaino lentynų?

LED šviesos spalvų įvairovė, tai yra puikus, prabangus LED žibintas, suteikia jaukių jausmų ir suteikia visas spalvas, kad išlaikytų pagrindines spalvas ir šalia pagrindinių spalvų; Prabangus šiltas LED vamzdis, suteikiantis šiltų jausmų, pavyzdžiui, fluorescencinė lempa. Siekiant patobulinti originalo spalvą, pabrėžti geltonos oranžinės spalvos atspalvį, sumažinti raudoną šviesą, šiltą šviesos diodų lemputę, sukelti šiltą jausmą, kaip ir ta pati šviesa, išlaikyti Originali šviesa, "Supermarket" lentynos šviesiai mėlyna, žalia šviesa atspalvis; Kietas baltas šviesos vamzdis, sukurkite kietas jausmas, išlaikykite originalią spalvą, objekto spalva, sustiprins geltoną šviesą, sumažins raudonos šviesos ir šalto atspalvio vaidmenį. Pirmiau minėti du žibintai turėtų būti naudojami pardavimo zonoje, jei fluorescencinė šviesa silpna, padidins raudonos kaitinamosios lempos poveikį.